fbpx

Kody podświadomości

Kody podświadomości to przekonania wpojone nam w dzieciństwie. To cały program na życie wgrany nam wtedy, kiedy nie byliśmy wystarczająco świadomi, żeby te przekonania zweryfikować. Są podświadome, ukryte, i w praktyce zarządzają 95% emocji, a więc pośrednio mają wpływ na 95% decyzji, jakie podejmujemy i wyborów, jakich dokonujemy. Warto raz w życiu zatrzymać się i zapytać siebie: „W co ja tak naprawdę wierzę w głębi serca? Czy wierzę w to, że jestem gorszy i mniej wartościowy od innych? Czy ja chcę w to wierzyć? Na przykład przekonanie o tym, że „pieniądze są brudne” albo „nie ma szczęśliwej miłości” albo „nie mam prawa być sobą”. Jeśli w to podświadomie wierzysz, będziesz miał głęboko ukryty opór przed zamożnością i bogactwem, będziesz nieświadomie próbował zniszczyć swój związek albo będziesz się czuł ofiarą okoliczności i ludzi. I będziesz nieszczęśliwy. 

Kody podświadomości można zapisać na nowo, w taki sposób, żeby ułatwiały życie zamiast je komplikować i utrudniać. Ta książka to właśnie praktyczny kurs zapisywania nowych, pozytywnych, konstruktywnych kodów podświadomości. 

„KODY PODŚWIADOMOŚCI. Praktyczny kurs życiowej przemiany” , książka na liście bestsellerów Empiku.

TERAZ W PROMOCJI -44%

Oto książka „Kody podświadomości:” w rysunkowej pigułce:

Autobus na Samoa – fragment ksiązki

Jak zostać narciarzem – fragment książki

Czas ruszać naprzód – fragment ksiązki

Juan z Argentyny – fragment książki

5 najważniejszych narzędzi – fragment ksiązki

Po co jest Bóg – fragment książki

Życie dobrze mnie prowadzi – fragment ksiązki

TERAZ W PROMOCJI -44%

Komentarze

  1. Mam teraz taki fajny sposob namoje kody w podswiadomosci.Zawsze gdy zauwazam negatywne mysli smutek lek samotnosc gniew tozadaje sobie pytanie jaki poglad z podswiadomosci za to odpowiada.Jest wiele dziwnych rzeczy w mojej duszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *