fbpx

Akcja Motywacja

Czy wiesz jak dbać o zdrowie swojego serca? Czy wiesz jak wspierać swój mózg? W najbliższych wydaniach Akcji Motywacji znajdziesz potwierdzone naukowo sposoby jak mądrze i skutecznie dbać o swoje zdrowie.

Jak wprowadzać nowe, zdrowe nawyki, jak zdrowo żyć, jak być dobrym dla siebie, jak radzić sobie w relacjach z innymi ludźmi, jak wytrwać w postanowieniach, jak trenować cierpliwość, jak budować wiarę we własne siły i poczucie własnej wartości – to niektóre z tematów Akcji Motywacji.

Akcja Motywacja to newsletter wysyłany w każdy poniedziałek rano. Piszę go i wysyłam osobiście, z radością, że możemy w ten sposób nawiązać łączność i stworzyć wspierającą się społeczność. Otrzymywanie newslettera jest bezpłatne, bez zobowiązań, bez płatnych reklam. Będzie mi miło pisać także do Ciebie 😊 Zapisz się do newslettera korzystając z poniższego formularza.

Komentarze

 1. Anielskie przesłanie 💖💖💖.uwielbiam się uczyć dzięki pani.Dziekuje że mogę doceniać i żyć inaczej , wdzięczność, wdzięczność i jeszcze raz wdzięczność 🙏💖💓

 2. Witam, jestem szczęśliwa, że poznaję siebie dzięki pani wspaniałomyślności dzielenia się swoją wiedzą, mądrością i doswiadczeniami. Bardzo lubię Pani styl wypowiedzi pełen spokoju, empatii, otwartości na 2 człowieka i przyjaźni. Czuję Pani Miłość do siebie i czuję, że pod Pani skrzydłem stanę się swoja Przyjaciółką, przez duże „P”. Pozdrawiam serdecznie

  1. Czy jest szansa nadrobić jakoś zaległości względem tej i poprzedniej edycji akcji motywacji ? Zapisałam się dopiero na 3 edycje ponieważ dwie poprzednie mi umknęły.

 3. Dobry wieczór, wczoraj zapisałam się do akcji. Niestety nie otrzymałam żadnego maila. Dzisiaj ponowiłam zapis i pojawiła się informacja, że jestem na liście mailingowej. Kiedy mail pojawi się w skrzynce? Nie mogę się doczekać i uprzejmie proszę o maile akcji

 4. Dzień dobry Pani Beatko,

  Pani kalendarz „Rok dobrych myśli” towarzyszy mi od 3 lat i myśli w nim zawarte bardzo mi pomagają w pokonywaniu trudności dnia codziennego.
  Bardzo dziękuję:)
  Jola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *