fbpx

Życie dobrze mnie prowadzi

W życiu są rzeczy, na które mam wpływ. Zajmuję się nimi najlepiej jak potrafię. Kiedy chcę coś osiągnąć, robię plan i konsekwentnie go realizuję. W takim zakresie, jak jest to w moich ludzkich możliwościach. Staram się dobrze przygotować do zadania, jakie przede mną stoi. Do każdej podróży, spotkania, prezentacji. Uczę się, poszerzam wiedzę, podnoszę kwalifikacje, dbam o to, żeby się wyspać i zjeść zdrowy posiłek. Cieszę się z tego, że mam moc tworzenia mojego życia zgodnie z moimi pragnieniami. Nie żądam, że zawsze musi być tak, jak ja sobie wymyśliłem, bo przecież wiem, że nie jestem jasnowidzem i nie umiem przewidzieć wszystkich konsekwencji danego działania.


Życie dobrze mnie prowadzi. Wiem, że mogę zaufać Sile Wyższej, bo w przeszłości wiele razy doświadczyłem tego, że sprawy, które potoczyły się wbrew mojej woli, ostatecznie okazały się dla mnie korzystne. Wiem, że są rzeczy, na które nie mam wpływu i które pojawiają się bez mojej zgody ani zaproszenia. Takie jak choćby zmiana pogody, zmiana czyichś uczuć albo ochoty. One są jak wiatr, które popychają mój statek we właściwym kierunku.

Ja jestem kapitanem i podejmuję wszystkie ważne decyzje zależne od mojej woli i wiedzy. Nie walczę z wiatrem, bo boski wiatr naprowadza mnie zawsze na właściwy kurs. Jestem otwarty na nowe pomysły i zmianę moich planów. Kocham życie i życie też mnie kocha. Jestem otwarty na to, co jest dla mnie najlepsze.

Fragment pochodzi z ksiązki „KODY PODŚWIADOMOŚCI’. Praktyczny kurs życiowej przemiany”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *