fbpx

Znad morza

Dzień dobry,

pragnę gorąco podziękować z Pani książkę „Szczęśliwe Związki”. Kupiłam ją jeszcze zanim trafiła do księgarni, tzn. zamówiłam i czekałam na dzień premiery. I tak leżała na półce do teraz. Podeszłam do niej z pewnym dystansem, bo tytuł skojarzył mi się z taką lekka poczytanką z kobiecych czasopism. I książka mnie zachwyciła, wręcz ją pochłonęłam w kilka dni. Ciekawie napisana, w taki sposób jakby to była rozmową z Panią. Ciekawa rozmową z koleżanką, takie miałam uczucie w trakcie czytania. I jako DDA uważam że ta pozycja powinna być obowiązkowa lektura do przeczytania dla każdego kto jest na początku swojej zmiany ku wolności z nas samych (mowie o DDA, gdyż my często sami dla siebie jesteśmy więźniami własnych schematów). Napewno wrócę do niej jeszcze raz, za jakiś czas żeby porównać uczucie mi towarzyszące podczas jej czytania. To będzie niezwykle ciekawe! Polecę książkę na mojej grupie DDA koniecznie !
Pozdrawiam z nad morza
Ania ”

 

 

Ania

Odpowiadam:

Bardzo dziękuję za list i recenzję! Cieszę się, że książka się pani podobała 😊 I skoro lubi pani czytać, to z radością wyślę pani książkę w prezencie 😊 Proszę o przysłanie adresu, serdecznie pozdrawiam i życzę udanych wakacji!

Szczęśliwe związki” – audiobook, ebook i tradycyjna książka, dostępna na swiatksiazki.pl, empik.pl i w innych księgarniach.

Beata Pawlikowska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *