fbpx

Wyszłam z niemocy i depresji. Wydanie poprawione

Opisałam w tej książce skuteczne sposoby, jakie wymyśliłam dla siebie, żeby wyjść z depresji. Testowałam je na sobie przez kilkanaście lat metodą prób i błędów. Musiałam odkryć cały nowy świat radzenia sobie z emocjami, który często stał w sprzeczności z tym, co podsuwa nam zachodnia cywilizacja. Odkryłam, że nie ma sensu tłumienie emocji alkoholem albo słodyczami, uciekanie w pracę albo toksyczne związki. Emocje trzeba rozpoznać, nazwać po imieniu, znaleźć myśli będące ich źródłem, a następnie po prostu je zmienić. Tylko w ten sposób można trwale uzdrowić swoje życie i uwolnić się od depresji.

Pierwsze wydanie tej książki ukazało się w 2016 roku. To jest wydanie poprawione i uzupełnione o badania naukowe. Dostępne tylko w Zdrowej Sowie.

Przeczytaj fragment.

Całkowita przemiana zajęła mi około dwudziestu lat. Trwało to tak długo dlatego, że musiałam sama stworzyć i przetestować różne sposoby pracy z umysłem, podświadomością i emocjami. Porzucić nieskuteczne i próbować od nowa. W tej książce opisałam te, które okazały się najbardziej przydatne i od których można zacząć, bo nie wymagają spełnienia żadnych dodatkowych warunków. Oto pierwsze kroki do wyjścia z niemocy i depresji:

1. Zacznij żyć w pełni świadomie. Przejmij kontrolę nad nawykami myślowymi zapisanymi w podświadomości stosując zasadę „Są rzeczy do zrobienia. Robię je niezależnie od tego czy mam na to ochotę czy nie”.

2. Zaprzyjaźnij się ze sobą, spędzaj ze sobą świadomie czas, bądź dla siebie przyjacielem, opiekunem i kochającymi rodzicami.

3. Buduj w sobie miłość, bo tylko miłość jest w stanie zastąpić podświadomy strach

4. Wyprowadzaj siebie na spacer niezależnie od tego czy masz na to ochotę czy nie.

5. Trenuj zdolność dostrzegania tego, za co jesteś wdzięczny.

8. Trenuj medytację umożliwiającą przywrócenie i utrzymanie wewnętrznej równowagi.

9. Odżywiaj swoje ciało pełnowartościowym, naturalnym, zdrowym pokarmem.

10. Unikaj śmieciowego pożywienia, śmieciowych informacji i rozrywek.

11. Wysypiaj się i żyj zgodnie z rytmem dobowym.

„Wyszłam z niemocy i depresji. Ty tez możesz”. Wydanie poprawione i uzupełnione o badania naukowe. Dostępne już teraz tylko w Zdrowej Sowie, https://zdrowasowa.pl/sklep/ksiazki/wyszlam-z-niemocy-i-depresji-beata-pawlikowska/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *