Listy od Czytelników

„Dziękuję za książkę ,,Szczęśliwe związki”– jakbym czytała o sobie, 2 lata terapii dla współzależnionych, i ciągle drepczę w miejscu, na szczęście wreszcie wiem co to znaczy ,,pokochać siebie”-pozdrawiam gorąco i jestem wdzięczna za to co Pani robi dla innych kobiet”
#szczęśliwezwiązki #bestseller #książka #audiobook #miłość #relacje #beatapawlikowska
ODPOWIADAM:
Dziękuję bardzo 😊 Pokochać siebie to pierwszy i najważniejszy krok, żeby być w stanie kochać innych. I w ogóle do tego, żeby ruszyć naprzód ze swoim życiem. Mam nadzieję, że to jest dla pani koniec dreptania w kółko i z całego serca tego pani życzę 😊 Serdecznie pozdrawiam, na jaki adres mogę wysłać do pani pocztówkę?
“Szczęśliwe związki” – audiobook, ebook i tradycyjna książka, dostępna na swiatksiazki.pl, empik.pl i w innych księgarniach.







Na tę książkę poluję 😉
To juz wiem co chcę dostać na urodziny! Koniecznie muszę przeczytać tę książkę 🙂
Bardzo ciekawie się zapowiada książka z miłą chęcią ja przeczytam
Cudownie że można poznać inne kraje nie wyjeżdżając. Czytając książkę można namiastke tego przeczytać i poczuć się jakby tam się…
Witam, Co się stało ze Zdrową Sową? Od jakiegoś tygodnia próbuję wejść na oficjalną stronę i ciągle widnieje komunikat, że…