KODY PODŚWIADOMOŚCI. Praktyczny kurs życiowej przemiany

Wiem, że wszystko można zmienić. Każde nieszczęśliwe życie zamienić na szczęśliwe. Skąd mam tę pewność? Bo to jest historia mojego życia. Kiedyś byłam smutna, rozgoryczona, czułam się ofiarą ludzi i okoliczności, czułam sie gorsza i bezwartościowa. Czekałam aż moje życie się “naprawi”. Aż pewnego pięknego dnia zrozumiałam bardzo prostą rzecz. To nie życie mi przeszkadza. Najbardziej przeszkadza mi to, w jaki sposób postrzegam życie, samą siebie i innych. Mówiąc inaczej – żeby odzyskac szczęście wcale nie musiałam zmieniać obiektywnych FAKTÓW istniejących dookoła mnie. Wystarczyło zmienić INTERPRETACJĘ tych faktów, dokonywaną na bieżąco przez moją podświadomość. Kiedy zaczęłam nad pracować, odkryłam kody podświadomości rzadzące sposobem myślenia. Podświadomość ma wpływ na 95% decyzji, wyborów, myśli i emocji. To oznacza, że życie jest w 95% zarządzane przez podświadome kody zapisane w nas kiedy byliśmy dziećmi.

Kody podświadomości można zmienić. Można je zapisać na nowo. Wymaga to cierpliwości i wytrwałego ćwiczenia, ale efekty pojawiają się bardzo szybko, a razem z nimi zaczyna się zmieniać nie tylko samopoczucie, ale i całe życie!

Z wielką radością przedstawiam Wam książkę pod tytułem “KODY PODŚWIADOMOŚCI. Praktyczny kurs życiowej przemiany”. Ta książka to program 100 dni życiowej przemiany z ćwiczeniami i opowieściami z mojego doświadczenia. Wyjaśniam w niej czym są kody podświadomości, skąd się w nas biorą i jaki mają wpływ na życie. Opisuję prawdziwe zdarzenia z mojego życia i pokazuję na przykładach jakie kody mną kierowały i w jaki sposób. Podaję też komplet nowych, konstruktywnych, pozytywnych kodów, które warto zapisać w miejsce tych, które odbierają moc i działają destrukcyjnie. W książce jest dużo opowieści, przykładów, ćwiczeń i rysunków.

Oto książka w rysunkowej pigułce:

Z całego serca polecam Wam tę książkę, proszę o recenzje i listy o Waszej życiowej przemianie, jaka z tą książką na pewno się dokona! 

Autobus na Samoa – fragment książki

Juan z Argentyny – fragment książki

Po co jest Bóg – fragment ksiązki

Kiedy będzie AUDIOBOOK?

Wiele osób pyta czy nagram audiobooka książki „Kody podświadomości. Praktyczny kurs życiowej przemiany z ćwiczeniami”. Myślę, że to byłoby dość trudne, ponieważ to jest książka interaktywna, w której czytelnik bierze czynny udział. Jest w niej dużo praktycznych ćwiczeń. Pomyślałam jednak, że są w tej książce także opowieści, które jak najbardziej można przeczytać. Zapraszam więc na czytanie książki „Kody podświadomości. Praktyczny kurs życiowej przemiany z ćwiczeniami”. Dzisiaj rozdział o urzędniczce z urzędu skarbowego 😊

Czytanie audiovideo – rozdział 11:

Czytanie audiovideo – rozdział 21:

Czytanie audiovideo – rozdział 4:

Czytanie audiovideo – rozdział 14:

Czytanie audiovideo – rozdział 30:

Komentarze

  1. Dziękuję, Pani Beatko!!!! Czytam ” Kody Podświadomości ” I widzę już w sobie rezultaty. To jak by szukałam odpowiedzi na swoje pytania i nie mogłam ich odnaleźć. A teraz wszystko się ułożyło w mojej głowie!!! Jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem!!! Dziękuję jeszcze raz!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Subscribe to our newsletter