fbpx

Wszyscy jesteśmy połączeni

Kiedy jest ci bardzo trudno i wszystko wydaje się tracić sens, kiedy ogarnia cię rozpacz i fala zwątpienia w to, że kiedykolwiek skleisz w całość pogruchotane odłamki swojego życia, pamiętaj, że wszyscy jesteśmy połączeni. Ty jesteś także mną, a ja jestem tobą. Wszyscy jesteśmy połączeni w wielowymiarowej sieci strun energii. W każdej chwili masz dostęp do źródła mocy. Twoja rozpacz, poczucie niemocy i pustki to chwilowy stan rozłączenia.

Być może zaniedbałaś kontakt z Siłą Wyższą, zapomniałaś o opiece nad własną duszą i swoim wewnetrznym ja. Być może zagubiłaś się przez chwilę w pracy, obowiązkach, zakupach, reklamach i pościgu za sprawami materialnymi. To zrozumiałe, każdemu może się zdarzyć. Tym bardziej dobitnie możesz potem odczuć utratę równowagi, niepokój, lęk, narastające aż do dojmującego przeświadczenia, że wszystko straciło sens, a ty jesteś rozbitkiem na tratwie płynącej do nikąd. 

Na szczęście to tylko złudzenie.

Jesteś wędrowcem podczas wyprawy przez życie.Dotykasz stopami Ziemi, po której wędrują miliony innych istot, zostawiając swoje ślady, swoją siłę, swoje myśli i swoją wibrację. Wszyscy oddychamy tym samym powietrzem, żyjemy pod tym samym niebem. Wszyscy jesteśmy połączeni w najbardziej niezwykły, kosmiczny sposób

Zatrzymaj się w biegu, usiądź w spokojnym miejscu i odszukaj swoje połączenie ze światem, z życiem, z Bogiem lub Siłą Wyższą, ze Źródłem, z Aniołem Stróżem, z Życiem. 

 Jeśli chcesz, oddaj mi swój smutek, swoją rozpacz i poczucie zagubienia. Ja wiem jak zamienić je na miłość, siłę i zaufanie. Pamiętaj, wszyscy jesteśmy połączeni. W każdej chwili i przez cały czas. Kocham cię 🙂    

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *