fbpx

Szczęśliwe garnki extra

Ponad dwieście przepisów na łatwe, szybki i zdrowe dania. Te przepisy wymyśliłam dla siebie – kiedy odkryłam jak bardzo szkodliwe jest jedzenie sprzedawane w sklepach.

W tej książce znajdziesz przepisy na cztery pory roku, na Wielkanoc, Boże Narodzenie, zdrowe ciastka i pyszny chleb na zakwasie. Jest tu też kilka wymyślonych przeze mnie przepisów na cudowne, 100% zdrowe ciasta bez masła, margaryny, śmietany, oleju, jajek, białej mąki i białego cukru – a jednak pełne smaku i słodyczy.

Przepis na moje ulubione ciasto pomarańczowe z migdałami

Na skróty w sklepie

Komentarze

 1. Czy ta książka zawiera całkiem nowe przepisy czy jest połączeniem całej serii Szczęśliwe Garnki? 🙂

 2. Siedzę sobie w Green Way’u (to taka sieć restauracji ze zdrową żywnością w Łodzi) i słyszę, jak wchodząca grupa młodych ludzi zażarcie o czymś dyskutuje. Jedna z dziewczyn mówi: „ja wiem lepiej bo czytałam książki Pawlikowskiej i ona tam wszystko dokładnie opisała”. Jak sądzę dyskusja dotyczyła żywności.
  Gratuluję, Pani Beato, stała się Pani autorytetem dla młodych ludzi, a to niełatwy odbiorca 🙂
  Gorąco pozdrawiam!
  Małgorzata

  1. Potwierdzam. Sama teraz zwracam uwagę, na to co jem,jaki to ma na mnie wpływ i zarażam tym innych!! 🙂

 3. Mam książkę i jestem z niej bardzo zadowolona. Jest w niej mnóstwo fantastycznych przepisów, które łatwo można przygotować, nawet są przepisy jak upiec zdrowe chleby na zakwasie. Wiele przepisów już wypróbowałam, chleby udają się świetnie – upiekłam już trzy rodzaje! Książkę polecam wszystkim niezdecydowanym 🙂

 4. Właśnie dostałam w prezencie od córki:) bardzo się ciesze i już zaczynam gotować,cudowne,zdrowe przepisy ,czekam na więcej Pani Beatko:)

 5. Pani Beato chciałam kupić książkę „Szczęśliwe garnki. Extra”, ale jest tylko ebook. Bardzo lubię Pani głos, ale jednak chciałam mieć książkę papierową. Czy jest szansa na dodruk książki? Bardzo mi na tym zależy. Pozdrawiam.

 6. Pani Beato właśnie znalazłam Pani książkę Pyszna książka kulinarna i właśnie ją zamówiłam (między innymi). Tak więc prośba o dodruk książki „Szczęśliwe garnki extra” -nieaktualna. Pozdrawiam zamówiłam aż 4 Pani książki (śniadania świata, pyszna książka kulinarna, kody podświadomości i kalendarz na 2020. Pozdrawiam :-))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *