fbpx

Życie jest wolnością

Cześć

Sięgnęłam kilka dni temu po Twoją książkę – „Życie jest wolnością„. Szczerze? Zupełnym przypadkiem. Kupiłam przy okazji zakupów w jednym z wielkich marketów. I wiesz co? Przeczytałam w swoim życiu tysiące, wierz mi – tysiące książek, ale pierwszy raz w życiu czytałam z takimi wypiekami na twarzy ! Boże, czytam o sobie ! Ktoś miał w życiu tak jak ja, ktoś myśli tak jak ja, ktoś robi tak jak ja ! Ktoś jest taką samą niepoprawną optymistką – tak jak ja ! Czytałam z zapartym tchem, strona po stronie. Szybko, bo byłam ciekawa co jest w kolejnym rozdziale, na kolejnej stronie. Trafiasz w sedno właściwie w każdej kwestii. Tego mi było trzeba ! – właśnie teraz, kiedy człowiek nagle zaczyna w siebie wątpić, w swoje plany, kiedy zastanawia się czy to odpowiedni czas, żeby zrobić to czy tamto … dzięki Beata !

Magda

Odpowiadam:

Pisałam tę książkę z radością, odtwarzając w pamięci momenty zwrotne z przeszłości i niezwykłe chwile, takie jak na przykład piosenkę Maanamu o różowych słoniach albo wagary spędzane w lesie, i osoby, które pojawiły się we właściwym momencie, i decyzje, które podejmowałam bez namysłu i które totalnie odmieniły moje życie 😊 Radio, książki, podróże, telewizja, i ten nieustanny głód wiedzy, doświadczeń i ciekawość, która wciąż prowadzi mnie naprzód 😊 Dziękuję za recenzję, Magdo! Na jaki adres mogę wysłać do Ciebie pocztówkę z pozdrowieniami?

„ŻYCIE JEST WOLNOŚCIĄ” – fragmenty do przeczytania i posłuchania

„ŻYCIE JEST WOLNOŚCIĄ” – ksiązka, ebook i audiobook

Beata Pawlikowska.

Życie jest wolnością

Wychowałam się w slumsach Europy, czyli w komunistycznej Polsce, kiedy przez dwa tygodnie trzeba było stać w kolejce po buty. Powiesz, że to smutne? O nie! To była świetna szkoła  samodzielności, kreatywności i siły.

Bo wolność to przecież coś więcej niż brak zewnętrznych ograniczeń.

Wolność jest stanem umysłu.

To instynktowne przekonanie,  że wszystko jest możliwe.

W tej książce po raz pierwszy piszę o tym jak nie zarobiłam miliona dolarów, dlaczego piszę książki, skąd czerpię natchnienie i jak na imiona mają moje dzieci.

Opowiadam o kulisach pracy w radiu i w telewizji, o tym jak trenować swój umysł, czym jest pasja i jak zostać pisarzem. O moim domu rodzinnym, marzeniach i o tym jak zostałam szczęśliwym człowiekiem.

TERAZ W PROMOCJI

Przeczytaj fragment książki o szkole mojego dzieciństwa

Przeczytaj fragment ksiązki o pracy w radiu

Udział w reklamie – fragment książki

AUDIOBOOK

Posłuchaj fragmentów audiobooka:

TERAZ W PROMOCJI

Odpowiadam:

Beata Pawlikowska.

Komentarze

  1. aaaa!! ? czy można gdzieś wcześniej nabyć? :))))) – najnowszą książkę o życiu.

    Przeczytałam właśnie fragment o pracy w radio…

    co tu dużo mówić: dziękuję że Pani jest 🙂

  2. Dzis mam urodziny i nie moglam dostac lepszego prezentu jak wiadomość o nowej książce.
    Dziękuję Pani Beatko?☺?

  3. Cudowna książka (audiobook). Beata przywracasz mi wiarę w siebie i dajesz siłę na nowe wyzwania. Jesteś cudowna! Dziękuje z całego serca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *