Spotkania – Karpacz, Warszawa, Chorzów

We wrześniu zapraszam na trzy spotkania! W Karpaczu podczas Forum Ekonomicznego w środę 9 września odbędzie się spotkanie autorskie i rozmowa na scenie.
Dwa dni później zapraszam na spotkanie podczas Kongresu Kobiet, a dwa tygodnie później zapraszam na spotkanie podczas Targów Turystycznych w Chorzowie (tam będę najdłużej, bo przez trzy godziny).

Środa 9 września, Karpacz

Zapraszam na spotkanie podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu. Forum odbędzie się w dniach 8-10 września, w programie m.in. panele dyskusyjne, wykłady oraz spotkania, także ze mną 😊 Zapraszam na spotkanie w środę 9 września o godz. 14.15.

Piątek, 11 września, Warszawa

Zapraszam na spotkanie podczas X Kongresu Kobiet Biznesu, który odbędzie się 11 września w Warszawie w hotelu Belotto, ul. Senatorska 13/15. Kongres będzie trwał przez cały dzień, spotkanie ze mną zaplanowano na godz. 18.40.

Sobota, 26 września, Chorzów

Zapraszam na spotkanie podczas Targów Turystycznych VIII Atrakcje Regionów w Parku Śląskim w Chorzowie, które odbędą się w dniach 25 – 27 września 2020 r. Zapraszam na spotkanie i podpisywanie książek w sobotę 26 września w godzinach 10.00 – 13.00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *