fbpx

Po rozstaniu

Cześć Beatko!

Czytam właśnie drugą książkę Twojego autorstwa „Jestem szczęśliwym singlem” (wcześniej przeczytałam „Kody podświadomości”). Chciałabym Tobie podziękować za to jak cennym wsparciem jest dla mnie ta publikacja w tak skomplikowanym dla mnie momencie życia. Od półtora roku mieszkam w Hiszpanii, a przeprowadziłam się tu bo się zakochałam w moim partnerze, z którym jestem od 3 lat, zostawiłam wszystko dla miłości i tej obietnicy, wizji szczęścia..Jednak nie wszystko ułożyło się tak, jak sobie wymarzyliśmy i zgodnie doszlismy do wniosku, ze powinnismy sie rozstac. 5 lipca wracam do Poznania i choć się boję różnych rzeczy, czy sobie poradzę, czy znajdę dobrą pracę, czy nie będę płakać całymi dniami z tęsknoty, to wiem, że chcę spróbować i chcę wierzyć, że samej być może będzie mi o wiele lepiej. Twoja ksiazka jest o mnie, tak się właśnie czuję i czułam w związkach, raz szczęśliwa, choć przez większość czasu nieszczęśliwa. Teraz wiem, że chcę popracować nad sobą by ta pogoda ducha i miłość do samej siebie byly nieodlaczna czescia mnie. Dziekuje i Pozdrawiam serdecznie!

 

Marta

Odpowiadam:

Kochana Marto!! Oczywiście, że sobie poradzisz!! Bycie samą ze sobą pozwala odkryć najlepszego przyjaciela na świecie, i to takiego, który będzie z tobą ZAWSZE, totalnie bezwarunkowo i absolutnie NA PEWNO 😊 Pamiętaj, że wszystko jest możliwe 😊 Cały świat jest dla ciebie otwarty 😊 Podejmujesz jedną decyzją, która zaprowadzi cię nie na koniec drogi, a jedynie do następnego punktu, z którego wszystkie sprawy będą wyglądały inaczej. Wtedy możesz podjąc nową, inną decyzję. Najwazniejsze jest to, żeby robić JEDEN KROK NA RAZ, SŁUCHAC SWOJEGO SERCA I NIE MARTWIĆ SIĘ NA ZAPAS!!

Serdecznie cię ściskam, na jaki adres mogę do ciebie wysłać pocztówkę z pozdrowieniami? 😊

„KODY PODŚWIADOMOŚCI. Praktyczny kurs życiowej przemiany”, fragmenty do posłuchania i przeczytania oraz więcej o książce:

Beata Pawlikowska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *