Po rozstaniu

Cześć Beatko!

Czytam właśnie drugą książkę Twojego autorstwa „Jestem szczęśliwym singlem” (wcześniej przeczytałam „Kody podświadomości”). Chciałabym Tobie podziękować za to jak cennym wsparciem jest dla mnie ta publikacja w tak skomplikowanym dla mnie momencie życia. Od półtora roku mieszkam w Hiszpanii, a przeprowadziłam się tu bo się zakochałam w moim partnerze, z którym jestem od 3 lat, zostawiłam wszystko dla miłości i tej obietnicy, wizji szczęścia..Jednak nie wszystko ułożyło się tak, jak sobie wymarzyliśmy i zgodnie doszlismy do wniosku, ze powinnismy sie rozstac. 5 lipca wracam do Poznania i choć się boję różnych rzeczy, czy sobie poradzę, czy znajdę dobrą pracę, czy nie będę płakać całymi dniami z tęsknoty, to wiem, że chcę spróbować i chcę wierzyć, że samej być może będzie mi o wiele lepiej. Twoja ksiazka jest o mnie, tak się właśnie czuję i czułam w związkach, raz szczęśliwa, choć przez większość czasu nieszczęśliwa. Teraz wiem, że chcę popracować nad sobą by ta pogoda ducha i miłość do samej siebie byly nieodlaczna czescia mnie. Dziekuje i Pozdrawiam serdecznie!

 

Marta

Odpowiadam:

Kochana Marto!! Oczywiście, że sobie poradzisz!! Bycie samą ze sobą pozwala odkryć najlepszego przyjaciela na świecie, i to takiego, który będzie z tobą ZAWSZE, totalnie bezwarunkowo i absolutnie NA PEWNO 😊 Pamiętaj, że wszystko jest możliwe 😊 Cały świat jest dla ciebie otwarty 😊 Podejmujesz jedną decyzją, która zaprowadzi cię nie na koniec drogi, a jedynie do następnego punktu, z którego wszystkie sprawy będą wyglądały inaczej. Wtedy możesz podjąc nową, inną decyzję. Najwazniejsze jest to, żeby robić JEDEN KROK NA RAZ, SŁUCHAC SWOJEGO SERCA I NIE MARTWIĆ SIĘ NA ZAPAS!!

Serdecznie cię ściskam, na jaki adres mogę do ciebie wysłać pocztówkę z pozdrowieniami? 😊

„KODY PODŚWIADOMOŚCI. Praktyczny kurs życiowej przemiany”, fragmenty do posłuchania i przeczytania oraz więcej o książce:

Beata Pawlikowska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.