fbpx

Jestem szczęśliwym singlem

Książka o miłości. O emocjonalnym uzależnieniu, toksycznych związkach, szczęśliwej miłości, idealnych partnerach, o tym jak sobie poradzić po trudnym rozstaniu, jak naprawić relacje z trudnym mężem lub wymagającą żoną, jak stworzyć dobry, szczęśliwy związek, jak nie stracić siebie i pozostać sobą.

Prawdziwa opowieść z mojego życia.

WZNOWIENIE KSIĄŻKI TERAZ W PROMOCJI -11%
WERSJA ELEKTRONICZNA, EBOOK
KSIĄŻKA DO SŁUCHANIA – AUDIOBOOK

Wspólna przestrzeń – fragment książki

Szczęśliwa miłość – fragment książki

Pierścionek i ślub – fragment książki

Bóg – fragment książki

ROZDZIAŁ 1 – POD WISZĄCĄ SKAŁĄ
ROZDZIAŁ 14 – TRZY NAJWAZNIEJSZE RZECZY
ROZDZIAŁ 31 – GLODNE SERCE
ROZDZIAŁ 21 – NIC NA SIŁĘ
WZNOWIENIE KSIĄŻKI TERAZ W PROMOCJI -11%
KSIĄŻKA DO SŁUCHANIA – AUDIOBOOK
WERSJA ELEKTRONICZNA, EBOOK

Komentarze

 1. Pani Beato. Przed laty trzecia żona mojego ojca-Helena, co chwilę powoływała się w rozmowach na Pani słowa, cytaty, słuchała audycji radiowych o Pani niezwykłych podróżach. …i tak poznałem Panią . Minęło wiele lat. wiode niesamowite życie artystyczne w stolicy Mazur w Ełku.jestem muzykiem, koncertuje, podróżuje komponuje itp.7.00 pije kawę i czytam”blondynka w Paragwaju” między lykami mojej ulubionej kawy – blendy arabiki i brazylijskiej zielonej -ogladam zeskanowane filmy dopowiadajace Pani przygody.genialny pomysł!. Pani wezwania do godności humanizmu i przyzwoitosci trafiają wprost do serca. jestem poruszony.Pani zmienia ludzi, tacy jak Pani zmienia świat który sam już tego dokonać nie zdoła.jest Pani Aniołem. widać w Pani oczach pasję i prawdę i dlatego wszystko się uda. Lecz- czy Pani nic nie grozi? Głosi Pani treści zagrażające wielkim korporacjom, burzy spokój maluczkich….A mieszka w kraju schizofrenii. Ocz że Pani ma się dobrze skoro co chwilę widzę nowy tytuł lub Panią u np.Kuby Wojewódzkiego w TV.
  Książka trafiła do moich rąk gdyż w maju lecę do Panamy, trochę Kostaryki. Będę w Bocas del Toro potem w dżungli, może spotkam indian ? Nic na temat Panamy nie było- kupiłem Paragwaj. Z tego też powodu że z Paragwaju pochodzi mój ulubiony kompozytor Augustin Barrios Mangore. Jeśli to obce proszę posłuchać jego kompozycji pt La Catedral. Zatyka dech z emocji…
  El primer libro que he comprado para aprender idioma Espanol tenia titulo Espanol con LA rubia. Despues he participado en mucho cursos para exranjeros en varios ciudades en pais de Cervantes, y Hoy en dia hablo bastante Bien,con soltura y facilidad.
  Esto cambia mi vida. Empiezo viajar a Espana, …Ahora tengo mucho amigos,musicos, tocamos los conciertos. En mi ciudad organizo Festival o Concursos internacionales. Trabajo en escuela de musica.y tambien he cambiado la vida mis alumnos queridos. Por ejemplo viajar con los ninos a Panama.
  Poco antes , primeros premios mis estudiantes recibidos sobre los Concursos en Polonia o Rusia eran Buenos. Pero quando vamos rapido aelante y tocamos en toda EU , mi director ,mis coleges dicen : Wojtek ! Basta por favore !
  …. I tak zaczęły się polskie problemy.zazdrosc, pieniądze. Na moje nieszczęście w 2016 kolega namówił mnie aby zdobyć dyplom z zarządzania oświatą. Teraz każdy wie że chcę zostać dyrektorem. Sukcesy nauczyciela mi już nie wystarczają. Gram sporo koncertów solo (gitara klasyczna) i to mi za mało.chce stołka i tabliczkę dyr na drzwiach.
  I co się dzieje ? Proste ! Środowisko chce się mnie pozbyć, mobing, łapanie za słowa, kontrola, zakaz wyjazdu na koncerty.uwiazanie do miejsca pracy,ograniczenie rozwoju. A co Wojciech na to? Stosuje Pani metody, patrzę ludziom prosto w oczy I mówię że i tak ich kocham i jak ktoś chce t może ze mną lecieć. bo i tak będę w Panamie. Mówię np przepraszam za błędy.jednak w życiu nie chodzi o to by nie popełnić błędu tylko aby je naprawiac i wyciągać wnioski i zmieniać myślenie.
  I to wszystkich (prawie) bardzo irytuje.
  M.in. to Pani mnie zmieniała,chyba już nie jestem prowincjonalnym nauczycielem. Stałem się artystą. Niestety bez przyzwolenia środowiska i muszę za to zapłacić
  Trudno
  I tak zrobię swoje.
  Chciałbym zrobić Coś z Panią!
  Wojtek Dominik Popielarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *