fbpx

Nowy początek

Dzień dobry Pani Beato!

Będę się streszczać, choć serce rwie się do podziękowań! Jestem wdzięczna za wszystkie mądre myśli, które Pani udostępnia w sieci! Jestem zapisana do Klubu Dobrych Wiadomości i 20 września trafił do mnie mail „Czas wdzięczności”. Rozłożył mnie na łopatki, gdyż przeanalizowałam to, co zasiałam w tym roku i o zgrozo, zbieram plony, ale niestety utraconego zdrowia – psychicznego i fizycznego. Dobiło mnie to, że dopiero na wiosnę nadejdzie czas siania „od nowa” kolejnych upraw, sadzenia roślin… i że czeka mnie kolejny trudny czas :(I postanowiłam dłużej się nad tym zastanowić… Przecież musi być jakiejś wyjście! Przecież wyszłam już z marazmu i staram się poprawić swoje zdrowie, nie czekając kolejnej wiosny! Czytając i słuchając Pani wypowiedzi zapaliłam się nie do walki, lecz do spokojnego przyglądnięcia się sobie i „wyprowadzenia się na spacer”….
I w końcu EUREKA!
Zobaczyłam traktor i przypięty do niego siewnik… i myślę: hola hola, przecież rolnicy na jesień sieją np. zboże czy rzepak! Tak, mój tata zresztą również zasiał ozime zboże, sąsiad zasiał poplon, na którym wyrosły słoneczniki!!! Tak, słoneczniki! Całe pole, na którym rosły wcześniej ziemniaki, i z którego przecież zebrano już tegoroczny plon :)Więc wcale nie trzeba czekać do kolejnej wiosny! Mogę tu i teraz zasiać coś na swoim życiowym poletku 🙂 Nie czekając, nie narzekając, nie zrzucając winy na brak możliwości! Napawa mnie to nadzieją i wiarą, że wszystko jest możliwe!Pozdrawiam i dziękuję za wszystko! 
 
A.T.

Odpowiadam:

Dzień dobry, pani Agnieszko!! Wspaniale to pani opisała 😊 I jest dokładnie tak, jak pani pisze: kiedy ktoś CHCE znaleźć rozwiązanie i zamiast siedzieć, martwić się i narzekać, spróbuje na spokojnie po prostu rozejrzeć się dookoła z intencją znalezienia odpowiedzi, ta odpowiedź zawsze przychodzi! A poza tym czas na zasiewanie słoneczników jest zawsze!! 😊😊 Te mentalne słoneczniki, które pomagają odmienić negatywne przyzwyczajenia myślowe, cudownie czują się o każdej porze roku. I powiem pani, że ja każdej jesieni czuję NOWY POCZĄTEK. Właśnie tak, jakby to była nowa wiosna, nowy rozdział, nowa opowieść, w której ja jestem bohaterem i mam wpływ na to jak się potoczy. Serdecznie pozdrawiam, na jaki adres mogę wysłać do pani pocztówkę?
„KODY PODŚWIADOMOŚCI. Praktyczny kurs życiowej przemiany”, fragmenty do posłuchania i przeczytania oraz więcej o książce:
https://beatapawlikowska.com/kody-podswiadomosci/
kliknij link w bio #kodypodświadomości #praktycznykursżyciowejprzemiany #kursżyciowejprzemiany #zmieniamsię #nowekody #pocztówkazaksiążkę ##beatapawlikowska
Beata Pawlikowska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *