fbpx

Jak zaczęłam zdrowo jeść

„Jak Pani przestała jeść nabiał, mięso, chemię i zaczęła się zdrowo odżywiać? Wiem, że wiele rzeczy mi nie sprzyja – mleko, kawa, słodkie napoje, a nie potrafię sobie tego odmówić.”

 

Komentarze

 1. Dzień dobry:-)
  Pani Beato bardzo dziękuję za ten film i nie tylko za ten. Też tak jak Pani chciałabym zacząć zdrowo się odżywiać i być silna, zdrowa, mieć jasny umysł i czuć się lekko.
  Nie wiem od czego zacząć, nie gotuję, a mieszkam w domu, w którym jada się wszystko ze sklepu. I mięso i w proszku i w słoiku i puszce.
  Chciałabym zacząć od początku, a potrzebuję informacji, np. książkę z przepisami. Nie wiem, którą wybrać czy o kaszy jaglanej, czy szczęśliwe garnki, czy śniadania świata? Bo np. czym zastąpić masło i jak to zrobić (chyba mówiła Pani, że z awokado, ale nie jestem pewna). Poproszę o pomoc w powyższej kwestii.
  Bardzo dziękuję i ciepło pozdrawiam.

  1. Tak, masło można świetnie zastąpić za pomocą dojrzałego awokado 🙂 W książce „Szczęśliwe garnki extra” sa przepisy na różne okazje, pory roku i swięta, a książka „Sniadania świata” uzupełnia ten zestaw o przepisy sniadaniowe, więc najlepiej przydałyby się obie 🙂 Na YouTube zamieściłam kilka sniadaniowych przepisów: m.in. na domowe muesli, pastę z awokado, humus, proszę zajrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=E6FBX6XlPJs&list=PLvzlCg_0TnD63Tt_SjuafyG8tvDjDa6jz , pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *