fbpx

Komentarze

 1. Pani Beato, czytam Pani książki od jakiegoś czasu, słucham wywiadów, audycji, filmów… niezwykłe dla mnie jest to, że to co Pani pisze/mówi – jest praktycznie w 100% tożsame z moją osobą i moim światopoglądem. Mam bardzo podobny do Pani tok myślenia – z tą jednak różnicą, że moje myśli często kłębią się w chaosie – Pani literatura pomaga mi je poukładać w spójną całość. Widać, jak wiele Pani tematów i problemów przepracowała w swojej głowie i „na własnej skórze”. Cieszę się, że dzieli się Pani tymi wszystkimi wnioskami i wskazówkami z nami – czytelnikami. Niedawno opublikowałam w mediach społecznościowych, na własnym profilu krótki filmik z pięknym szumiącym zbożem, który mnie totalnie zachwycił podczas wycieczki motocyklowej. Wielkie było moje zdziwienie, kiedy zobaczyłam kilka dni później, na Pani instagramie niemalże identyczną treść video. Cieszę się, że są ludzie na tej ziemi o podobnej do mojej wrażliwości : ) Pozdrawiam!

 2. Pani Beato,
  W pani zdjeciach zakochalem sie 25 lat temu (jesli dobrze pamietam). Prezentowala je pani w Klubie Fotografa w Lodzi, 104 Piotrkowska str. To buly zdjecia z pani wypraw do Amazonii. Ja wtedy bylem w Polsce, a moja siostra, ktora byla dziennikarka robila z pania wywiad.
  To bylo dla mnie wspaniale przezycie.
  I chociaz sam fotografuje od blisko 40 lat (zaczynalem jako 12 latek), to kazdego dnia sam siebie zaskakuje, takze wtedy gdy podziwiam cudze zdjecia. Wtedy analizuje kompozycje, swiatlo, glebie ostrosci, uklad barw i kolorow, obiekt fotografii czyli wsxystko to, co spawia, ze fotografia zatrzymuje serce i oddech.
  Podziwiam tez artystow (a pani dla mnie jest artysta fotografikiem a nie fotografem), ktorzy nie boja sie fotografowac ludzi.
  Ja sam nie fotografuje ludzi wogole. Moze to zbyt azjatycke, ale uwazam, ze fotografia kradnie fotografowanym ludziom dusze, zabiera im osobowosc czy sprawia, ze ludzie czuja sie nadzy.
  Dlatego wielki plus za odwage i umiejetnosc wydobywania z fotografowanych ludzi czlowieczenstwa.
  Keep in touch on your instagram, youtube and fb.
  Greetings from Shetland.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *