fbpx

Szczęście

Szczęście przychodzi do miejsca pełnego miłości. Szczęście to czysta energia dobra, radości, harmonii, siły, uczciwości, piękna. Szczęście jest najbardziej naturalnym stanem na świecie. Jest go wszędzie nieograniczona ilość. Jest go tak dużo, że wystarczy dla wszystkich na zawsze.   

Szczęście jest zawsze tuż obok i z chęcią przychodzi, znajduje i zajmuje każde wolne miejsce.Jest wszędzie dookoła i bardzo blisko ciebie.

Jest tylko jedno „ale”.

Szczęście lubi miejsca czyste i wolne od żądań, przemocy, nienawiści, zemsty, rywalizacji, walki.Szczęście przychodzi do miejsc pełnych miłości, bo czuje się tam jak u siebie. Chętnie zostaje, rośnie, rozwija się.

Czy wiesz co to znaczy?

Szczęście przychodzi wtedy, kiedy przestajesz żądać, że musi byc tak jak chcesz, kiedy przestajesz walczyć o swoje, kiedy przestajesz porówywać się z innymi, kiedy przestajesz rywalizować o to kto ma więcej, kiedy jestes wolna od chęci zemsty i nienawiści. 

Szczęście przychodzi wtedy, kiedy zrobisz mu w sercu miejsce. Miejsce pełne miłości, dobra, przyjaźni, życzliwości i wdzięczności za to co masz. Zacznij od tego, żeby kochać siebie, badź dla siebie dobrym przyjacielem i życzliwym opiekunem. Zobaczysz jak szybko zmieni się twoje życie 🙂 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *