fbpx

Sobota 22 maja

            Skąpana w świergocie, otulona majem, wędruję przez nowy dzień mojego życia. Wędruj razem ze mną 😊 Będziemy zasiewać w sobie krainę łagodności i dobra, uczyć się, rozwijać, doceniać piękno w codziennych drobiazgach i budować szczęście.

            Bo przecież wiesz, że (prawie) wszystko jest w twoich rękach. To co jest poza twoją mocą, jest najlepiej zarządzane przez Siłę Wyższą. Cała reszta zależy od Ciebie.

            Szczęście buduje się codziennie małymi decyzjami – to czego słuchasz, co czytasz i co oglądasz będzie miało wpływ na to jak się czujesz.

            Szukaj ze mną dobra i piękna – na pewno je znajdziesz. Przed moim domem dziś rano zakwitł różowy rododendron! Jestem szczęśliwa 😊

          Kocham Cię,

Twoja B.

Komentarze

 1. Dzień dobry kochana Beatko, wędruje razem z Pani energią oraz z energią wszystkich dobrodziejstw, które mnie otaczają. Każdego dnia coraz bardziej i więcej jestem przepełniona Boską Miłością.
  Beatko, kochany Aniele, zarażajmy Miłością!❤

  Kocham Cię!
  Twoja Agnieszka

  1. Dzień dobry Pani Beatko! Bardzo lubię czytać Pani pozytywne przekazy, dodają mi więcej energi na cały dzień. Dziękuje i życzę takiego optynizmu na dalsze dni , tygodnie ,lata . Serdecznie pozdrawiam. Bogusia M.

 2. Droga Pani Beatko bardzo dziękuję za piękne i mądre słowa w listach. Zapisałam się do Klubu niedawno i strasznie żałuję,że tak późno. Pani mądrość, przemyślenia , piękne opisu to miód na moją duszę i bardzo wiele dla mnie znaczą. Niech nigdy Pani się nie zmienia bo ja Panią uwielbiam za wszystko co Pani robi. Kocham wszystkie Pani książki (mam prawie wszystkie). Żałuję tylko,że spotkanie odbywa się w Koninie a nie w Warszawie, ale mam nadzieję,że jeszcze kiedyś Panią spotkam. Życzę dużo Zdrówka. Krystyna M

 3. Jest Pani dla mnie idealem czlowieka, przykladem dobra i wielkiej madrosci, znawca ludzkiej duszy i problemow, ktore trapia wielu z nas. Od ok 10 lat czytam Pani ksiazki, teksty na fb, ogladam Pani filmy.. jestem od Pani duzo starsza ale to Pani uczy mnie jak zyc. Zyje miedzy ludzmi ale od nikogo nie dostalam tak wiele wskazowek i nieskonczonego dobra jak od Pani. …nie ma takich slow zeby wyrazic dokladnie wdziecznosc i radosc oraz #dume ze moge miec z Pania kontakt, ze Pania poznalam, dziekuje i sciskam bardzo mocno. Wszystkiego co najlepsze….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *