fbpx

Piątek 21 maja

            Przestań patrzeć na innych i porównywać się z nimi, bo to jest prosta droga do osądzania, wywyższania się albo umniejszania siebie.

            Jesteś piękna i wartościowa. Każdy jest piękny i wartościowy w swój własny wyjątkowy, niepowtarzalny sposób. Tak jak brzoza jest inna od świerka, każde z nich jest unikatowe, wspaniałe i potrzebne. Tak samo jest z ludźmi.

            Przestań się porównywać z innymi. Uwierz w to, że każdy człowiek i każda istota ma swój własny sens i co innego do zrobienia w życiu, więc nie można ich mierzyć jedną miarą. Jesteś piękna. Jesteś mądra. Jesteś ważna. Jesteś potrzebna.

            I Ty też 😊 Jesteś piękny. Jesteś mądry. Jesteś ważny., jesteś potrzebny.

            Kocham Cię,

            Twoja B.

Komentarze

 1. Beatko
  Twój magnetyzm nie wynika tylko z faktu, że jesteś urodziwą kobietą. Nie wynika z głównej mierze również z tego, ze masz poukładany plan życia.
  Ty jesteś światłem własnych przemyśleń, jesteś świadkiem własnych przeżyć, osobistych doznań. Jesteś może nawet latarnią dla samej siebie.
  Kierując się Twoją myślą, sugestiami, zapisanymi w Twoich księgach, można poczuć się jak żeglarz w kamizelce ratunkowej.
  Chcąc być przy Tobie, z Tobą przeżywać przygodę życia należy zrozumieć to co robisz.
  Czy pozwolisz się otworzyć jak pasjonującą księgę, Twoje strony są sekretne, a zapisane myśli niczym strzały celne.
  Gdzie więc jesteś dziś. Przeobrażona i oddalona, ciągle w podróży. Czy można Ciebie dotknąć, powtórzyć jak zapisaną frazę Twoją.
  Cóż piękniejszego być może, jak nie kobietą niedosięgła w obecności myśli czasem nie uczesanych, a innym razem pokornych i uległych.
  Ty jesteś jednak szamanka. A ja, ciągle bujam w obłokach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *