fbpx

Szczera i autentyczna

Droga Beato

Przeczytałam książkę dwa razy. Jest mądra, piękna i wiarygodna. Nie teoretyzujesz, nie ubarwiasz, piszesz o prawdziwym życiu, którego doświadczasz osobiście. Jesteś szczera do bólu i autentyczna. To jest ogromną wartością w dzisiejszych czasach, gdzie powszechne jest zakładanie masek i udawanie kogoś, kim się nie jest. O autentyczności, wiarygodności i szczerości decyduje ogromny wachlarz emocji, których osobiście doświadczyłaś i wiesz o czym piszesz. Kiedy czytam książkę, to rezonuję z tymi emocjami. Czasami płaczę, czasami się smucę, czasami wzruszam, a przy historii z odkurzaczami się śmieję. Nie odkładam książki na półkę, mam ją przy łóżku, otwieram na chybił trafił i to jest jeden z nielicznych momentów kiedy pozwalam sobie na powrót do przeszłości i który pokazuje mi jak byłam zniewolona i nieświadoma. Odkrywam siebie warstwa po warstwie i cieszę się, bo wiem, że jestem na dobrej drodze.

 

Ewa

Odpowiadam:

Kochana Ewo! Dziękuję za to, że podzieliłaś się swoimi emocjami z czytania książki. Proces pisania też był bardzo emocjonujący, bo przypominałam sobie różne historie, przeżywałam je na nowo i odkrywałam jak bardzo inaczej teraz myślę i reaguję. Popełniałam kiedyś w związkach chyba wszystkie możliwe błędy 😊 Dzięki temu zebrałam dużo materiału, z którego mogę korzystać dzisiaj do wyjaśnienia co zrobić, żeby żyć szczęśliwie z drugim człowiekiem. Serdecznie Cię pozdrawiam, na jaki adres mogę wysłać do ciebie pocztówkę?

“Szczęśliwe związki” – audiobook, ebook i tradycyjna książka, dostępna na swiatksiazki.pl, empik.pl i w innych księgarniach.

Beata Pawlikowska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *