fbpx

KOT dla początkujących

Moje dwa kochane koty nauczyły mnie tego, co dzisiaj wiem o świecie kotów – co jest dla nich ważne, jak to zdobywają, co przekazują swoim zachowaniem, jak porozumiewają się między sobą, a jak z ludźmi. Na początku nie zdawałam sobie z tego sprawy, ale obserwowałam, uczyłam się, zapamiętywałam i odkrywałam coraz to nowe rzeczy. Postanowiłam opisać moje doświadczenia i wnioski, żeby pomóc tym, którzy marzą o kocim przyjacielu albo już go mają, ale nie rozumieją dlaczego kot zachowuje się tak, a nie inaczej.

TERAZ W PROMOCJI -67%
ebook, wydanie elektroniczne

Hipnotyczna zabawka Krzysia Kolumba – fragment książki

Kot w nowym domu – fragment książki

Tygrys Szablozębny – fragment książki

Jedzenie dla kotów – fragment książki

Fragment recenzji: „Przeczytałam w życiu już całkiem sporo książek o kotach. Niektóre mnie rozbawiły, inne nie były nawet do czytania. Mimo sporego oczytania w kociej literaturze, nie spodziewałam się jednak, że spotka mnie takie odkrycie jak Kot dla początkujących, którym jestem zachwycona i rozczulona jednocześnie. Czytając porady Beaty Pawlikowskiej oparte na jej długoletnim doświadczeniu w opiece nad czworonogami, miałam wrażenie, że nareszcie obcują z kocią bratnią duszą, z kimś, kto rozumie, że kot jest złożonym stworzeniem, godnym naszego szacunku i miłości, a także kimś, kto może nas wiele o życiu nauczyć.” Przeczytaj całą recenzję.

ZDROWE JEDZENIE DLA KOTA – FILM
KIEDY ODCHODZI UKOCHANE ZWIERZĄTKO – FILM
TERAZ W PROMOCJI -11%
ebook, wydanie elektroniczne
KDP-1

Komentarze

 1. Jakbym czytał o sobie. ;).
  Jestem kotem (zającem) według chińskiego zodiaku, więc coś jest w charakterze kota, co od wieków wiedzą Chińczycy 😉
  PS. Koty to też moje ulubione zwierzęta, choć nie tylko. 🙂
  Pozdrawiam przyjaznych kociarzy.

 2. Pani Beatko,

  proszę uważać na hiacynty, ponieważ są trujące dla kotów.

  Z ogromną przyjemnością słuchałam Pani audycji w Radiu ZET i powiem uczciwie, że będzie mi ich bardzo brakowało.

  Serdecznie Panią pozdrawiam i życzę powodzenia!

 3. Witam,
  wczoraj kupiłam i od razu przeczytałam połowę książki. Ja również nie kupuję karm marketowych. Wczoraj kotka dumnie oznajmiła rozpoczęcie sezonu łowieckiego, przynosząc do domu upolowanego wróbla. No cóż, kot to łowca…
  Mam małą prośbę: czy mogłaby Pani mi odpisapisać gdzie kupiła drapaki dla kotów albo chociaż podać nazwę producenta ? Do tej pory szukam ładnego drapaka i jak zobaczyłam w książce drapaki na Pani zdjęciach to stwierdziłam, że takie albo żadne (te plecione kosze obłędne).
  Pozdrawiam, Anna

 4. Dziekuje za ksiazke o kotach( ktore uwielbiam, przede wszystkim za madrosc) I ksiazke o Varanasi. Przypomnialam sobie co czulam gdy odwiedzilam to niezwykle miejsce kilka lat temu. Dziekuje

 5. Dziękuję! Za wszystkie książki, a szczególnie za „Kota dla początkujących”. Jestem kociarą – od zawsze. I od zawsze miałam koty. Większość tego, co Pani opisała wiem, rozumiem, robię. Ale dobrze jest znaleźć wszystkie te informacje w jednym miejscu 🙂
  Krzysiu Kolumb jest pięęęęękny! A Elvis Presley z wyglądu jest najdoskonalszą ilustracją definicji Kota 🙂

 6. Mąż mi kupił tę książkę. Przeczytałam już dwa razy. Mam niebieskiego rosyjskiego Waltera. Wczoraj czytałam ponownie fragment o obcinaniu pazurów… po tym jak na moim dekolcie pojawiła się piękna krwista rysa chwyciłam za nożyczki….
  Póki co postępuję zgodnie z wytycznym i ( no ok obcięłam pazury ). Wczoraj wyskoczyłam z paru stówek bo mam profesjonalną siatkę na balkonie… 5 piętro… i ogłaszam wszem i wobec… kot jest mega zadowolony i ja tez jak widzę jaki on jest zadowolony…. moja córka bardzo przeżyła rozdział o upadku wiec siatka rówinie mocno ją cieszy.
  Dodam, że stała się Pani swego rodzaju guru dla mojej dziesięciolatki. wciąż słyszę….”pani Beata Pawlikowska pisze w rodziale o żywieniu….. że np cebula truje”…. Książka jest super. Czekam na drugi tom „poradnik dla przewrażliwonych posiadaczy kota” czyli dla mnie.

 7. Czytam ją teraz. Od roku mam w domu Rysia znalezionego na skrzyżowaniu dróg w mieście. Miał 7 tyg …. Teraz to mój przyjaciel, członek rodziny, zwykły dachowiec ale bardzo go kochamy!
  Dziękuję za książkę o kotach. Wiele się z niej nauczyłem. Pozdrawiam serdecznie! Adam z Łodzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *