fbpx

Zmarnowałam moje życie/Dla mnie jest już za późno

„Zmarnowałam moje życie”, „Dla mnie jest już za późno”, „Utknęłam”, „Nie wiem co dalej” – czy to są zdania z twoich ust? 😊 Jeśli tak, to gorąco namawiam Cię do obejrzenia tego filmu 😊

Komentarze

  1. Wspaniala lekcja p.Beato. Bardzo za nia dziekuje. Duzo by opowiadac o mojej sytuacji, ktora naprawde daje mi wiele mozliwosci rozwoju(jestem za to wdzieczna). Problemem jest chyba brak wiary w siebie i stare przekonania. Bede nad tym pracowac. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziekuje za „WSZYSTKO JEST MOZLIWE”.

  2. Mam poczucie ze zmarnowalam swoje zycie, ze moje zycie nie ma sensu, nie mam niczego na co czekam w przyszlosci. Zyje egzystencjonalnie: sprzatam, pracuje. Jestem sama, nie mam rodziny, mieszkam za granica,kilka przyjaciol, luzny kontakt. Czuje pustke ktorej nie potrafie wypelnic. Nie mam sily ani checi wstac rano z lozka. Gdybym umarla teraz nikomu nie zrobiloby to zadnej roznicy. Wiec po co mam zyc? Czekac na starosc? Mam 50 lat, czasu nie da sie cofnac.

  3. Czuję się tak samo, i jestem w takiej samej sytuacji, tylko mam 16 lat mniej niż Pani. Mam nadzieję, że za parę lat powie Pani, że było to po coś i jest Pani szczęśliwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *