fbpx

Sobota 1 maja

            Najpiękniejszy miesiąc w roku!! Hurra! Nareszcie!! Czekałam na maj, kocham maj

            W maju najpiękniej śpiewają ptaki, rozkwitły kolorowe tulipany i wisienka przed domem obsypała się różowymi kwiatkami.

            W maju wszystko jest możliwe 😊 W maju zielona nadzieja splata się ze złotą radością słońca. W maju wszystko nabiera właściwego kształtu, scala się, układa, zamyka to co niepotrzebne i otwiera to co najlepsze.

            Czy czujesz maj pod skórą? Czy cieszysz się majowym deszczem, majowym słońcem, majowym wiatrem? 🙂

            Masz 31 majowych dni przed sobą. Niech to będzie najlepszy maj Twojego życia!  

            Kocham Cię,

            Twoja B.

Komentarze

  1. Kochana Beato, maj tego roku zaczął się wyjątkowo cudownie, słońce nie żałuje swoich promieni i ciepła a ptaki są radosne i rozśpiewane jak nigdy dotąd. Każda chwila cieszy i przepełnia mnie miłością i szczęściem. Jak dobrze maju, ze znowu jesteś😍

  2. Pani Beato, od ponad roku jest Pani obecna w moim życiu. Dziękuję za Żółte Karteczki, za Kurs pozytywnego myślenia, za serię książek „W dżungli zdrowia”, za listy, które Pani pisze każdego dnia, za opowieści z podróży i każdą z książek, które posiadam i przeczytałam. Wracam do nich bardzo często. Dzięki Pani słowom moje życie, a właściwie moje postrzeganie pewnych spraw mocno się odmieniło. Nauczyła mnie Pani zdrowego, pozytywnego egoizmu. Pierwszy raz od wielu lat (obecnie mam 57) odważyłam się bez lęku wypowiedzieć czego oczekuję. Bez skrępowania też uznaję swoje prawo do życia w warunkach, które nie burzą mojego spokoju ducha, nie ranią moich uczuć. Przestawiłam swoje myślenie. Wiele jeszcze przede mną. Jednak, to co udało mi się osiągnąć ma dla mnie ogromne znaczenie. Bardzo dziękuję.

  3. Zawsze i wszędzie będę szukać szczęścia 🍀, dlatego że zmienił się mój świat wewnętrzny, . Pani Beatko ♥️ dziękuję za to że jesteś 🍀🌼🌸🌺😘

  4. witam pani Beatko… z rozkoszą czytam Zółte karteczki. Jestem osobą pesymistyczną nie wierzacą w siebie i swoje mozliwosći aczkolwiek nie wiem czy tak jest. nie ogarniam swojego zycia.. jest mi bardzo ciezko……..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *