fbpx

Niedziela 27 grudnia

            A więc pragniesz czegoś nowego. Chcesz coś zmienić. Marzysz o tym, żeby zyć pełnią życia i czuć jego sens. Co robisz? Czy zwróciłaś uwagę na to jaka jest Twoja instynktowna reakcja? Czy sięgasz wtedy po coś słodkiego, po alkohol albo internet? Czy usiłujesz szybko czymś wypełnić pustkę i zaleczyć niepokój? Ale czy zauważyłaś, że jednocześnie życiowo stoisz w miejscu? To dlatego, że zachodnia cywilizacja podsuwa Ci nieskuteczne sposoby na życie, które są chwilową iluzją, halucynacją, zamiast prawdy i prawdziwego spełnienia.

            Pragniesz czegoś nowego, chcesz poczuć pełnię i znaleźć sens – szukaj ich W SOBIE. W swoim cudownym umyśle, gdzie drzemią pomysły i rozwiązania. Zadawaj sobie pytania, szukaj odpowiedzi, podejmuj codziennie wysiłek i działanie, które przybliży Cię do celu. Pragnij, działaj, kochaj, twórz.

            Kocham Cię,

            Twoja B.

Komentarze

  1. To prawda i przychodzi taki moment w życiu człowieka że zastanawiam się po co to wszystko gdzie biegnę , czy to daje wszystko mi szczęście zatrzymuje się płaczę a zarazem odkrywam w sobie że to wszystko co robię nie daje mi poprostu szczęścia . Więc szukam ukojenia i spokoju zaczynam zadawać pytania być ciekawa świata zaczynam odkrywać że zachody i wschody słońca których nie widziałam przez 28 lat są ze mną niemal codziennie , że ja to go nie widziałam ?! Jak to jest możliwe ? Małe rzeczy które mnie otaczają przez tyle lat nie byly zauważalne dla mojego oka ? Dziwie się a zarazem raduje bo odkryłam coś czego nei da kupić się za żadne pieniądze . <3 Idę przez życie pełna spokoju , haromni i odkrywania nowych nieznanych i nie zauważalnych cudów natury . <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *