
Zamiast znów kombinować
Zamiast znów kombinować, analizować, rozkminiac i za dużo myśleć 🙂 Dzisiaj po prostu puszczam wszystko i lekko idę naprzód! #żółtakartka

Zamiast znów kombinować, analizować, rozkminiac i za dużo myśleć 🙂 Dzisiaj po prostu puszczam wszystko i lekko idę naprzód! #żółtakartka

Kiedy szukasz miłości i akceptacji poza sobą, stajesz się emocjonalnie zależny/zależna od innych ludzi. Dlatego boli Cię to co robią albo mówią. Dzisiaj spróbuj inaczej. Dzisiaj daj sobie całe wsparcie i miłość. Powtarza do siebie: – Kocham Cię!!! #żółtakartka

Wszystko co było, co jest i co będzie tworzy całość i wzajemnie się przenika. Dzisiaj czuję łączność ze wszystkimi, którzy byli tu przede mną i ze wszystkim, co zdarzy się potem. Wysyłam dobro i dobro dostaję z powrtotem. #żółtakartka

Zawsze jest rozwiązanie. Pamiętaj. Wazniejsze niż Twój strach jest znalezienie najlepszego rozwiązania. Na tym się skoncentruj. #żółtakartka

Zatrzymaj się pomiędzy tym co było a tym co będzie, bez pośpiechu, cierpliwie, z wiarą. Otul się tym czasem, pozwól mu trwać tyle, ile potrzebuje. Kiedy będziesz gotowa, zycie poprowadzi Cię dalej. #żółtakartka

Kocham Cię! Jestem z Tobą! Weź moją siłę i żyj najlepiej jak potrafisz! #żółtakartka

Kochaj to co jest zamiast uciekać i ciągle szukać nowego. Trenuj się w umiejętności doceniania tego co już masz. Dopiero wtedy dostaniesz więcej. #żółtakartka

Chodź zawsze własnymi ścieżkami. Mrucz głośno kiedy jest Ci dobrze. Śpij tyle ile potrzebujesz. Miej w sobie tajemnicę. Życiowa mądrość kota. Ucz się od niego 😺😺😺😺 #żółtakartka

Zeby rozsiewać radość, najpierw trzeba ją w sobie zbudować.Przez całe życie byłaś silna dla innych, tylko nie dla siebie.Teraz jest czas zmiany. Dlatego to boli. Obiecuję Ci, że przestanie boleć. Ukochaj dzisiaj siebie. #żółtakartka

Codziennie spotkaj się że swoim Wewnętrznym Dzieckiem. Mów do niego: – Kocham Cię! Jestem z Tobą i zawsze z Tobą będę! 🙂 #żółtakartka
Na tę książkę poluję 😉
To juz wiem co chcę dostać na urodziny! Koniecznie muszę przeczytać tę książkę 🙂
Bardzo ciekawie się zapowiada książka z miłą chęcią ja przeczytam
Cudownie że można poznać inne kraje nie wyjeżdżając. Czytając książkę można namiastke tego przeczytać i poczuć się jakby tam się…
Witam, Co się stało ze Zdrową Sową? Od jakiegoś tygodnia próbuję wejść na oficjalną stronę i ciągle widnieje komunikat, że…