
Życzliwy gest prosto z serca
Nawet bardzo mały zyczliwy gest prosto z serca może odmienić komus życie. Nie wahaj się dzisiaj pomóc nieznajomemu, którego spotkasz po drodze. #żółtakartka

Nawet bardzo mały zyczliwy gest prosto z serca może odmienić komus życie. Nie wahaj się dzisiaj pomóc nieznajomemu, którego spotkasz po drodze. #żółtakartka

Szukam sposobów zamiast przeszkod! przestaję zastanawiać się co pójdzie źle i dlaczego nie moge tego zrobić. Zamiast tego koncentruję się na znalezieniu skutecznego rozwiązania i stworzeniu sobie możliwości, żeby to osiągnąć! #żółtakartka

Uda ci się!!! Dasz radę!!! Twoje pozytywne nastawienie, jasne spojrzenie i wewnętrzna uczciwość poprowadzą cię prosto de celu. #żółtakartka

Zawsze słucham mojego serca. Zawsze podejmuję decyzje zgodne z moim sumieniem, niezależnie od tego co mówią i myślą inni. #żółtakartka

Zamiast opowiadać innym jakie zmiany zamierzasz wprowadzić do swojego zycia, opowiedz to sobie, a potem po prostu to zrób 🙂 #żółtakartka

Nie mam wpływu na to co pojawia się w moim życiu. Mam jednak wpływ na to jak się do tego odniosę. Czy z nawyku będę narzekać, bo przecież zawsze jestem z czegoś niezadowolona? Czy może raczej znajdę w tym dobre…

Spokojnie. Wszystko będzie dobrze. Potrafisz to zrobić 🙂 To niewielka trudnośc, z którą łatwo sobie poradzisz. Śmiało. #żółtakartka

Lubię znajdować nowe drogi, nowe smaki, nowe rozwiązania. Ciągle eksperymentuję w kuchni i w podróży, podczas pisania książek i w życiu. Dzięki temu ciągle znajduję coś fascynującego, ciekawego i nigdy się nie nudzę 🙂 #żółtakartka

Mam siebie na zawsze i na 100%. Mam moc zmiany tego, co wymaga naprawy. Mam wolnośc do tego, żeby działać. To jest moje szczęście. #żółtakartka

Twoim problemem wcale nie jest to co on mówi albo co ona robi. Prawdziwym problemem jest to, że ty się tym przejmujesz, dopuszczasz to do swojego serca, rozpamiętujesz. Przestań to robić, wtedy problem zniknie 🙂 #żółtakartka
Na tę książkę poluję 😉
To juz wiem co chcę dostać na urodziny! Koniecznie muszę przeczytać tę książkę 🙂
Bardzo ciekawie się zapowiada książka z miłą chęcią ja przeczytam
Cudownie że można poznać inne kraje nie wyjeżdżając. Czytając książkę można namiastke tego przeczytać i poczuć się jakby tam się…
Witam, Co się stało ze Zdrową Sową? Od jakiegoś tygodnia próbuję wejść na oficjalną stronę i ciągle widnieje komunikat, że…