fbpx

Dlaczego zmiana jest trudna

Wiesz już wszystko. Co chcesz zmienić, dlaczego chcesz to zmienić, co byłoby dla ciebie lepsze i dlaczego to co jest, jest dla ciebie złe. Chcesz tej zmiany, potrzebujesz jej, czujesz ją całym sercem. Jesteś gotowy. I nagle paralizuje cię totalna niemoc. Nie jesteś w stanie zrobić kroku. Dlaczego tak jest, skąd się to bierze i jak sobie z tym poradzić?

Komentarze

  1. Pani Beato, pięknie i mądrze powiedziane. Rozumiem wszystko. Jestem właśnie w takim czasie… stoję w miejscu choć wiem co by było najlepsze dla mnie. Ale jest dziecko. Co będzie dla niego najlepsze? Jest kredyt…

  2. Zmiana…. …zawsze trudny krok ze strefy komfortu, mam za sobą 7 lat podążania droga zmiany życia , było bardzo trudno. Teraz jestem w miejscu, gdzie świat wyglada i smakuje cudownie a ja jestem „ królowa życia”;-)))
    Wiem to napewno , ze szczęśliwa mama to szcEsliwe dzieci , z własnej obserwacji siebie, ludzi, życia i świata potwierdzam, ze Pani Beata piesze zawsze prawdziwe obserwacje :-)))

  3. Od jakiegoś czasu chciałabym robić od razu to na co mam ochotę, bez odkładania na później. Mam na myśli rzeczy i sprawy dobre w ogóle i w tym dobre dla mnie. Ale mam z tym problem. I Pani metoda – Pani Beato bardzo do mnie przemawia: wyprowadzać się na spacer itd. Poza tym z innego filmiku Pani powiedziała o rzeczach do zrobienia. To, że mi się nie chce, to trudno, ale są rzeczy do zrobienia i trzeba je zrobić. Oczywiście z przyjaźnią do siebie. Dziękuję i pozdrawiam :-))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *