fbpx

Blondynka w samo południe (010) – W wysokich górach

Każdy, kto choć raz spróbował, to wie jak niesamowicie przyjemnie jest chodzić po wysokich górach i zmęczyć się tym chodzeniem. Zmęczyć się w najbardziej radosny sposób.

W teorii może trudno uwierzyć w to, że fantastycznie jest się zmęczyć,  pokonać swoją słabość i zdobyć się na wysiłek, ale za każdym razem kiedy jestem w górach, na nowo to odkrywam. I na nowo się z tego cieszę 🙂

Zapraszam dzisiaj w wysokie góry. Do Peru i Boliwii, gdzie szybują kondory, i do królestwa w Himalajach, gdzie liczy się nie pieniądze, ale ilość szczęścia przypadająca na głowę każdego mieszkańca.

Na Wyspie Słońca na jeziorze Titicaca, Peruwiański dziki zachód, fot. Beata Pawlikowska W Machu Picchu, fot. Beata Pawlikowska

Zobacz galerię fotografii z Peru

W siłowniach umysłowych do wygrania będą książki „Dziennik dobrych zdarzeń” do rysowania i zapisywania dobrych rzeczy – po to, żeby nauczyć się je dostrzegać i o nich pamiętać.

 

malowanki_dziennik-dobrych-zdarzen

Oto zwycięzcy pierwszej siłowni umysłowej:

1. Grzegorz z Łodzi

2. Paulina z Gzina

3. Urszula z Bagenalstown

4. Marlena z Warszawy

5. Ilona z Kcyni

Zwycięzcy drugiej siłowni:

1. Anna z Gdańska

2. Justyna z Żyrardowa

3. Paula z Lublina

4. Marcin z Włoszczowej

5. Filip z Lubonieka

Gratuluję!

BLONDYNKA W SAMO POŁUDNIE – w Open.fm i na WP.pl.

Premierowe audycje w każdą niedzielę od 11.00 do 13.00.

 

Komentarze

  1. Czy byłaby możliwość usprawnić wyszukiwanie archiwalnych audycji na open fm? Gdy klikam na lik powyżej to wysyła mnie do audycji z 9.10.2016 r. Fajnie by było, gdyby pojawiła się lista audycji z datami na open fm i na Pani stronie.

    1. Rozmawiałam o tym z osobami odpowiedzialnymi za funkcjonowanie radia Open.fm i szukamy najlepszego rozwiązania. Mam nadzieję, że niedługo będzie możliwość odsluchiwania wybranej audycji, pozdrawiam 🙂

  2. Pani Beato, próbowałam uzyskać informację pisząc na e-mail a także korzystając z formularza na tej stronie i nic. Cisza.
    Zadaję więc pytanie ponownie. Czy wygrany w Siłowni Umysłowej „Dziennik dobrych zdarzeń” został już wysłany a może będzie wysłany w późniejszym terminie? Bo do dnia dzisiejszego nie otrzymałam przesyłki.
    Pozdrawiam, Urszula z Bagenalstown

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *