fbpx

Błękitny Księżyc

Sobota, 31 października, Blue Moon, Błękitny Księżyc

Dzisiaj będzie pełnia. Druga pełnia w tym miesiącu – to się właśnie nazywa Blue Moon, czyli Błękitny Księżyc. Piszę do Ciebie te słowa, żeby Ci przypomnieć, że pełnia księżyca zawsze wiąże się ze spełnieniem, zakończeniem, uwieńczeniem dzieła. Pełnia jest jednocześnie Nowym Początkiem.

Co nowego zaczniesz dzisiaj?

Gdzie szukasz spełnienia?

Ja postanowiłam, że codziennie będę pisać do Ciebie listy – atramentem, gęsim piórem, wprost z mojego serca. Kocham Cię, myślę o Tobie, zawsze Twoja, B. 

Komentarze

  1. Ostatnio rozpoczęłam kurs kreatywności z książką Juli Cameron ” Droga artysty”. Codziennie piszę trzy poranne strony o czymkolwiek. Może z pani inspiracją zacznę pisać listy 🙂 Do siebie, Boga, bliskich…

  2. Dziękuję za piękny list😀. Jestem pod wrażeniem Pani książek. Kupiłam już kalendarz na 2021 r. Dla siebie, córek i wnuczki. Jest przepiękny. Wczoraj zamówiłam książkę do nauki języka angielskiego Pani autorstwa. Nauka języka angielskiego będzie początkiem zmian w moim życiu. Pozdrawiam

  3. Dziękuje Ci „Beatrycze”, że jesteś, że inspirujesz do świata, wszechświata….
    Wczoraj nieświadoma byłam tego co napisałaś, bo dopiero dziś odczytałam wiadomości. Nie mogłam zasnąć, bo faktycznie w sypialni było jak pod latarnią, bardzo widno, bo faktycznie tak świecił Księżyc i ja pomyślałam o ….. więc niech się teraz swoim rytmem toczy i niech się dzieje….
    Wszechświat jest wielki.
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *