fbpx

Będziesz szczęśliwa

W moim życiu były takie momenty, kiedy traciłam wiarę we wszystko i chciałam zniknąć, bo wydawało mi się, że nie ma wyjścia, nie ma rozwiązania i nie ma szansy na to, że kiedykolwiek będę szczęśliwa. Tym bardziej więc wiem, że WSZYSTKO JEST MOŻLIWE.

Z tym wiekszym przekonaniem mogę dzisiaj powiedzieć do każdej z Was:

– Możesz być szczęśliwa i na pewno będziesz!

Szczęście jest w tobie już teraz! Tyle tylko, że zostało przysypane różnymi śmieciowymi przekonaniami i strachem. Nie jesteś szczęśliwa nie dlatego, że masz pecha, lecz raczej dlatego, że twoja podświadomość nosi w sobie różne ograniczające przekonania. Twoja podświadomośc wierzy w to, że nie zasługujesz, że jesteś gorsza, że to się nie uda. Kiedy zmienisz te przekonania, odzyskasz pełnię, radośc i szczęście.

Jestem na 100% pewna, że to jest mozliwe, ponieważ ja bylam kiedyś w miejscu, w którym jesteś teraz. Posprzątałam w mojej duszy, zapisałam w sobie nowe kody podświadomości i wtedy automatycznie zmieniło sie wszystko, co mnie otacza, zmieniło sie całe moje życie.  Jak to zrobiłam napisałam w książkach, m.in. w „Jestem szczęśliwym singlem„, „Wyszłam z niemocy i depresji„. napisałam też ksiązki z praktycznymi ćwiczeniami pomagającymi zmienić kody podświadomości – „Księga dobrych myśli” i „Kurs pozytywnego myślenia„.

Wyobraź sobie dzisiaj swoje idealne życie i zapisz ten obraz w sercu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *