Zatrzymaj czas

Siedzę i uśmiecham się do siebie. Są takie rzeczy, które zatrzymują czas i człowieka wraz z nim. Znika wszystko co jest na zewnątrz. Zostaje tylko ten moment, iskra magii, która wypełnia każda komórkę czułym sokiem zapomnienia.

O to właśnie chodzi.

Wszystko co postrzegasz w zewnętrznym świecie jest przefiltrowane przez to, w co wierzysz. Nie widzisz tego obiektywnie. Odbierasz życie przez filtr wcześniejszych przekonań. Jeśli kryje się w nich dużo lęku, to świat będzie wyglądał groźnie.

Wiesz o co chodzi.

To o co martwisz się w związku z „zżyciem”, tak naprawdę jest odtwarzaniem przekonań z przeszłości. I powiem Ci, że jeśli zmienisz te podświadome przekonania – które nazywam kodami – to nagle zobaczysz coś zupełnie innego niż poprzednio.

Coś lepszego, bardziej optymistycznego 😊 I tam gdzie wcześniej widziałaś „problem”, teraz zauważysz sytuację, do której można znaleźć rozwiązanie.

A teraz zrób to co ja.

Usiądź na chwilę.

Włącz ulubiona piosenkę.

I posłuchaj 😊

I zobaczysz, że wszystko w Tobie tez zacznie śpiewać 😊

Kocham Cię😊

Twoja B.

PS U mnie gra „Funny How Time Slips Away” – Elvis Presley 😊

Komentarze

  1. Słucham Kaleo “Vor i Vaglaskógi” i myślę , że to co wokół mnie jest, jak ciekawy scenariusz..i jestem na swoim miejscu. Dzięki za inspirację, pozdrawiam serdecznie, Ana

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *