fbpx

Zatrzymaj czas

Siedzę i uśmiecham się do siebie. Są takie rzeczy, które zatrzymują czas i człowieka wraz z nim. Znika wszystko co jest na zewnątrz. Zostaje tylko ten moment, iskra magii, która wypełnia każda komórkę czułym sokiem zapomnienia.

O to właśnie chodzi.

Wszystko co postrzegasz w zewnętrznym świecie jest przefiltrowane przez to, w co wierzysz. Nie widzisz tego obiektywnie. Odbierasz życie przez filtr wcześniejszych przekonań. Jeśli kryje się w nich dużo lęku, to świat będzie wyglądał groźnie.

Wiesz o co chodzi.

To o co martwisz się w związku z „zżyciem”, tak naprawdę jest odtwarzaniem przekonań z przeszłości. I powiem Ci, że jeśli zmienisz te podświadome przekonania – które nazywam kodami – to nagle zobaczysz coś zupełnie innego niż poprzednio.

Coś lepszego, bardziej optymistycznego 😊 I tam gdzie wcześniej widziałaś „problem”, teraz zauważysz sytuację, do której można znaleźć rozwiązanie.

A teraz zrób to co ja.

Usiądź na chwilę.

Włącz ulubiona piosenkę.

I posłuchaj 😊

I zobaczysz, że wszystko w Tobie tez zacznie śpiewać 😊

Kocham Cię😊

Twoja B.

PS U mnie gra „Funny How Time Slips Away” – Elvis Presley 😊

Komentarze

  1. Słucham Kaleo „Vor i Vaglaskógi” i myślę , że to co wokół mnie jest, jak ciekawy scenariusz..i jestem na swoim miejscu. Dzięki za inspirację, pozdrawiam serdecznie, Ana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *