fbpx

Wybaczam

Tak długo jak pielęgnujesz w sobie urazę i poczucie krzywdy, żyjesz w wewnętrznym więzieniu, obwiniając innych za swój brak szczęścia. Podświadomie przywiązujesz się do pozycji ofiary, a z tym wiąże się przekonanie, że musisz cierpieć i nie zasługujesz na to, żeby być szczęśliwa. 

Czy myślisz, że jesteś gotowa odzyskać wolność, szczęście i poczucie sensu?

Czy wiesz jak nazywa się najprostsza droga do szczęścia?

WYBACZENIE.

Nie chodzi o to, żeby usprawiedliwiać to co się stało albo powiedzieć, że coś co było złe, było dobre. 

Wybaczenie nie oczyszcza człowieka, którego dotyczy.

Wybaczenie oczyszcza ciebie.

Bo zobacz.

Od lat żyjesz w poczuciu straty, krzywdy, nieszczęścia, niesprawiedliwości. Ile godzin dziennie poświęcasz na rozpamiętywanie tego co się stało, litowanie się nad sobą, oskarżanie drugiej osoby i życie w poczuciu, że zostałaś okradziona z czegoś, co ci się należało? Żyjesz patrząc wstecz, a za każdym razem kiedy myślisz o przykrych zdarzeniach z przeszłości, one rosną w twojej wyobraźni. Czy masz wrażenie, że to cię prowadzi donikąd? Co z tego masz? Coraz więcej przykrych emocji, poczucia uwikłania i oddalania się od drogi, po której szczęśliwie mogłabyś wędrować przez życie.

Wiesz co?

Czas już wybaczyć.

Zwrócić samej sobie wolność.

Wstać z kolan i przestać przepraszać za życie.

Powiedz to razem ze mną:

Chcę wybaczyć.

Jestem gotowa do tego, żeby wybaczyć.

Wybaczenie przyniesie mi wolność.

Poczuj w sercu płomyk nadziei i miłości. Wybaczenie oznacza, że zwracasz samej sobie emocjonalną wolność. Nikt i nic cię nie zatrzyma. Nikt i nic nie ma mocy stanąć na twojej drodze do szczęścia. Wybaczenie to dowód miłości do samej siebie. Nie chcesz po prostu nieść dalej przez życie ciężaru złych wspomnień, rozczarowania, żalu i krzywdy. Dużo łatwiej wtedy iść dalej naprzód 🙂

Wybaczam.

Wybaczam, bo kocham siebie i chcę wreszcie czuć się wolna i szczęśliwa.

Puszczam wszystkie złe wspomnienia i pozwalam im odlecieć w niepamięć.

Najważniejsze jest nie to, co się kiedyś stało, lecz to, w jaki sposób dzisiaj zaopiekuję się moim nowym życiem. Nikt i nic mi w tym nie przeszkodzi.

Wybaczam. 

Jestem wolna.

Ruszam naprzód.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *