fbpx

Wszystko jest możliwe

Dzień dobry pani Beato

Dwa dni temu zupełnie przypadkiem trafiłam na Pani filmik na FB. Bardzo rzadko tam zaglądam, tym bardziej jest to dla mnie niesamowite, gdyż trafiłam na Pani słowa: „Wszystko jest możliwe! Wszystko jest możliwe w każdym momencie Twojego życia!” … i poraziło mnie! Mam wrażenie, ze od wielu miesięcy czekałam dokładnie na te słowa. Nie mogłam się już później oderwać od tego filmu a w nocy leżąc w łóżku zaczęłam już snuć plany na przyszłość:). 8 mc temu postanowiłam odejść z toksycznej dla mnie pracy i od toksycznego przełożonego. Nie wytrzymałam psychicznie. Oczywiście wtedy nie miałam pojęcia ze wybuchnie pandemia i ze ze znalezieniem nowej pracy będzie trochę gorzej. Pojawił się lęk, wyrzucanie sobie podjętej decyzji i myśl, że może jednak, jak zawsze, trzeba było zacisnąć zęby i tkwić w tej sytuacji… A potem te Pani słowa …, które jak miód wylały się na moja duszę. Pomyślałam, ze dam radę choć wydawało mi się ze życie się skończyło, bo kto teraz przyjmie 40 latke? Jestem pełna nadziei i wiary, której ziarno Pani zasiała w moim sercu. Obejrzałam natychmiast „Żółte rolety” i ponownie zachwyt! Pospiesznie zamówiłam pierwsze w moim życiu Pani książki. Właśnie kurier dostarczył:) I rozpoczynam podróż :)! Dziękuje za Panią Pani Beato😍. Jest Pani genialną kobietą przez duże K:)!

Paulina

Odpowiadam:

Kochana Paulino! To rzeczywiście niezwykłe, jak wielu dorosłych ma w sobie zakodowane przekonanie o tym, że życie jest pełne problemów, przeszkód i kłód rzucanych pod nogi. A przecież to jest tylko myśl! Takie myśli warto zmieniać! Bo przecież dużo łatwiej, przyjemniej i szczęśliwie żyje się z przekonaniem o tym, że wszystko jest możliwe 😊 Owszem, w życiu zdarzają się problemy i każdy problem ma swoje rozwiązanie. Więcej powiem: problemy sa normalną częścią życia i pojawiają się tylko po to, żeby pokierować nas dalej we właściwą stronę. Takiego myślenia uczą właśnie ćwiczenia w książce „Kody podświadomości”. Jestem pewna, że znajdzie pani pasję swojego życia i taką pracę, w której będzie się pani czuła wspaniale 😊 Serdecznie pozdrawiam i wysyłam do pani pocztówkę, jak tylko dostanę adres 😊

Beata Pawlikowska.

Wszystko jest możliwe

Za kazdym razem kiedy siedzę łodzi na Amazonce, myślę, że jestem jednym z najszczęśliwszych ludzi na świecie. I na nowo wtedy wiem, że WSZYSTKO JEST MOŻLIWE. Wszystko jest możliwe! Ja przecież nie moglam nawet marzyć o takim życiu, a jednak teraz doświadczam cudów na co dzień i mam takie życie, jakiego zawsze pragnęłam. Z doświadczenia wiem, że WSZYSTKO JEST MOŻLIWE!

Odpowiadam:

Beata Pawlikowska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *