fbpx

W sytuacji bez wyjścia

W sytuacji bez wyjścia poproś o pomoc tego, który specjalizuje się w sprawach niemożliwych. Kiedy czujesz, że pragniesz coś zrobić, ale brakuje ci siły, poproś go o pomoc. Kiedy próbowałaś różnych sposobów wyjścia z nałogu i wciąż upadasz, zwróć się o pomoc do niego. Kiedy cierpisz na emocjonalne uzależnienie od drugiego człowieka i wiesz, że jesteś już gotowa odzyskać wolność, a jednak wciąż coś cię przy nim trzyma, poproś go pomoc i powiedz do niego tak:
– Kochany Boże, przyjacielu mój. Proszę daj mi siłę i mądrość do tego, żebym potrafiła odzyskać wolność. Proszę daj mi siłę i wolność do tego, żebym podjęła wlaściwe decyzje. Proszę daj mi siłę i mądrość do tego, żebym wytrwała w moich postanowieniach. Proszę daj mi siłę i mądrość do tego, żebym przełamała blokady, które zatrzymują mnie w życiu. Proszę daj mi siłę i mądrość do tego, żebym mogła zbudować szczęśliwe życie.
Proszę daj mi siłę i mądrość do tego, żebym zmierzała zawsze w dobrym kierunku.
I niech tak się stanie!

Powtarzaj te słowa jak mantrę, śpiewaj je, rysuj i maluj, noś je w myślach i w sercu.
Energia twojego czystego serca sprzęgnie się z energią wszechświata i otrzymasz wszystko, co jest ci potrzebne do życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *