Rok dobrych myśli 2021

W teorii każdy wie co jest zdrowe, a co nie. Mam na myśli zarówno jedzenie, jak i sposób myślenia. Wiadomo, że lepiej „nie martwić się na zapas” albo „nie przejmować się drobiazgami”. W praktyce codziennego życia łatwo o tym zapomnieć. Człowiek daje się porwać emocjom, zdarzeniom i sam wtedy zachowuje się, myśli i czuje w sposób, który wcale nie jest zdrowy. Pewnie znasz to z własnego doświadczenia. Ja też 😊

Dlatego właśnie kilka lat temu wpadłam na pomysł stworzenia kalendarza, który codziennie będzie przypominał o tym, o czym warto pamiętać. Pierwszy kalendarz z serii „Rok dobrych myśli” powstał w 2013 roku. Na okładce znajdował się magiczny smok 😊

W tym roku na okladce jest magiczny kot 🙂 Na pewno przyniesie nam szczęście, bo jak wiadomo, koty są odważne, samodzielne, ciekawe, szybko się uczą i lubią chodzić własnymi ścieżkami 🙂 Najnowszy kalendarz jest już w sprzedaży, warto zarezerwować swój egzemplarz, bo co roku dostaję maile od osób, które nie zdążyły kupić kalendarza i nigdzie nie mogą go znaleźć.

PROMOCJA -25%

W tym roku w kalendarzu jest jeszcze bardziej kolorowo 🙂 Jak zwykle znajdziesz w nim motywujące teksty na każdy dzień roku, rysunki, linki do filmów i przepisy kulinarne, a także strony na własne notatki. Oto jak kalendarz wygląda w środku:

TERAZ W PROMOCJI -25%

Komentarze

  1. Zgadzam się z Tobą, kalendarz jest uroczy. Szkoda tylko, że nie można w nim pisać piórem – atrament się rozlewa. Nie lubię pisać długopisem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *