fbpx

Niedziela 20 czerwca

            Czy zauważyłaś, że bycie na zakręcie ma w sobie wielki potencjał na szczęście? 😊 Zakręt to miejsce, za którym czeka nieznane. Lęk czasem podpowiada, żeby oczekiwać najgorszego, ale przecież za zakrętem jest zawsze choćby niewielki odcinek prostej drogi, więc zakręt jest ostatnią chwilą, za którą czeka odpoczynek i wytchnienie.

            Czy jesteś na życiowym zakręcie? To dobrze! Oczekuj najlepszego! Zakręt to chwilowa komplikacja, której zadaniem jest przynieść Ci konieczne doświadczenie, wiedzę o czymś ważnym, życiową mądrość.

            Sama przecież wiesz, że gdyby droga przez życie była zawsze prosta, to narzekałabyś, że jest nudno. Zakręty są potrzebne, dodają życiu smaku, uczą refleksu i elastyczności. Oczekuj najlepszego! Kocham Cię,

Twoja B.

Komentarze

 1. Witam, dużo oglądam Cię na YouTube. Uczę się i jestem coraz bardziej zadowolony z siebie i otaczającego świata. Każdy ma w sobie duży potencjał, który powinien rozwijać. Wszystko jest przede mną. Pozdrawiam i życzę dobrego dnia.
  Sławek.

 2. Tak jest jak zawsze trafne spostrzeżenie . Zakręty są ciekawe nie można się cofnąć ,trzeba zwolnić ale do przodu. Takie nasze całe życie. Miłego dnia !

 3. Jesteś Beatko wspaniałą, emanującą radością życia osobą, bardzo pomagasz podnieść się osobom po życiowych zawirowaniach.
  cudownego lata życzę
  pozdrawiam
  Małgorzata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *