fbpx

Bądź wdzięczny za każdą życiową burzę

Bądź wdzięczny za każdą życiową burzę. Zimny deszcz jest nieprzyjemny, ale przecież wiesz, że za każdym razem kiedy złapie Cię ulewa, budzisz się, znajdujesz w sobie nową siłę, podejmujesz wyzwanie, zdobywasz odwagę i wytrwałość i wtedy właśnie czujesz że żyjesz. A potem po każdej burzy znów wychodzi słońce.

Komentarze

  1. Kiedyś nie rozumiałam takiego podejścia, dopiero teraz wiem, że problem to tak naprawdę okazja 🙃
    Około 3 lata temu zaczęłam słuchać Twoich nagrań na youtubie, bardzo spodobało mi się Twoje podejście do życia i rady, z których starałam się korzystać na codzień i które tez były mi potrzebne, bo okazywały się odpowiedzią na moje pytania 🙃 tak więc małymi kroczkami wcielałam pozytywne zmiany w życie. Od tego czasu zmieniło się ono nie do poznania, wyzdrowiałam ze wszystkich dolegliwości, nauczyłam się kochać innych ludzi i patrzeć na nich jakby każdy był moim bliskim, zaczęłam medytować, jeść coraz więcej surowych warzyw i owoców, zaczęłam panować nad swoimi myślami i emocjami, rozwijać się duchowo oraz przede wszystkim zaczęłam dostrzegać więcej i rozumieć świat. Dałaś mi piękne fundamenty, na których mogłam zaczac budować coś naprawdę trwałego. Piszę, bo dziś mi się przyśniłaś i uświadomiłam sobie, ze to właśnie Tobie zawdzięczam mój rozwój, i właśnie w tym śnie tez Ci za to podziękowałam. Także dziękuje Ci również tutaj, jesteś cudowną kobietą, dlatego też życzę Ci żeby każdy Twój dzień był cudem, chociaż na pewno już tak jest 🥰

  2. Pewnej niedzieli siedzac w living room zainteresował mnie twoj artykul’Twoje Imperium’ Piszac krótką historię twojego zycia to jest tak jakbym samą siebie poszukiwała jak Ty szukałaś siebie.Czasami jestesmy w tym dołku i nie wiemy jak wydostać się.Interesuje mnie twoja depresja jak sobie z nia radzisz i gdzie w twoim artykule można dowiedzieć się więcej. Od 30 lat mieszkam w stanach i mam ochotę coś zmienić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *