fbpx

065 Chiński Nowy Rok

Wczoraj zaczął się Chiński Nowy Rok! W chińskim horoskopie jest dwanaście zwierząt, każde z nich jest opiekunem kolejnego roku. Pierwszy w chińskim zodiaku jest Szczur – towarzyski, wesoły, dowcipny, inteligentny, optymistyczny, pełen energii, uważany za symbol obfitości i bogactwa. Wczoraj zaczął się właśnie Rok Szczura. Ma to być rok nowych początków, bogaty w okazje i sposobności, żeby znaleźć prawdziwą miłość i osiągnąć cel.

Zapraszam dzisiaj na wyprawę szlakiem chińskich legend i astronomicznych przepowiedni związanych z Nowym Rokiem. W siłowniach umysłowych do wygrania będzie książka pomagająca zacząć wszystko od nowa: „Kody podświadomości. Praktyczny kurs życiowej przemiany”

Radia Kolor można słuchać na 103FM, w internecie na radiokolor.pl oraz przez aplikację mobilną 😊 Do usłyszenia o 10.00 rano! 😊

Komentarze

  1. Jest kilka piosenek, którymi zainteresowałam się słuchając Pani audycji. Jedną z nich jest „Lovely Day” Bill’a Withers’a 🙂 Teraz ta piosenka kojarzy mi się z Panią. :))

  2. Udanej podróży życzę Pani Beato! Kiedy Pani wraca do nas? Kiedy będzie można znowu posłuchać audycji na radio kolor? 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *