fbpx

043 Blondynka w Indiach

Jeśli lubisz się uczyć, jeśli jesteś otwarty na nowe doświadczenia, jeśli potrafisz szanować także to, czego nie rozumiesz, jeśli chcesz dać się oszołomić zapachami, kolorami i widokami, jeśli potrafisz otworzyć serce i powstrzymać się od osądzania, jeśli lubisz ciecierzycę, curry i placki, jeśli chcesz zobaczyć jeden z najbardziej fascynujących krajów świata – pojedź do Indii.

Ale tylko wtedy jeśli naprawdę jesteś gotowy chłonąć inną kulturę, bez porównywania jej z tym co znasz, bez krytykowania i bez wytykania palcem tego co ci się nie podoba. Indie to prawdziwy test dla podróżnika.

Zapraszam dzisiaj do tego niesamowicie ciekawego, pasjonującego kraju. Byłam w Indiach kilka razy i ciągle mam ochotę tam wracać.

W siłowniach umysłowych do wygrania będzie najnowszy, premierowy „Praktyczny kurs języka francuskiego” – książka z płytą, która uczy mówienia i rozumienia w szybki, instynktowny sposób.

Odpowiedzi na zagadki przyjmuję pod adresem beata@radiokolor.pl. Proszę pamiętajcie, żeby razem z odpowiedzią zawsze przysyłać swój adres pocztowy.

Telefon do studia: 222-562-562.

Zapraszam od 10.00 w Radiu Kolor na 103 FM i na radiokolor.pl

POSŁUCHAJ PIERWSZEJ GODZINY AUDYCJI

POSŁUCHAJ DRUGIEJ GODZINY AUDYCJI

Zobacz galerię zdjęć, jakie zrobiłam w Indiach:

Komentarze

  1. Właśnie od książki „Blondynka nad Gangesem” zaczęła się moja przygoda z pani książkami. Może trochę późno, ale widocznie to był właściwy moment. Książkę przeczytałam kilka razy 🙂 A potem kolejne książki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *