fbpx

Zdrowa Sowa

Zdrowa żywność z całego świata, piękna egzotyczna biżuteria, książki i inne produkty, których sama używam na co dzień. ZdrowaSowa.pl Serdecznie zapraszam!

Kiedy zaczęłam się interesować zdrowym jedzeniem, nigdy do końca nie miałam pewności czy to co kupuję jest rzeczywiście bezpieczne i najwyższej jakości. Dlatego postanowiłam stworzyć miejsce, którego sama potrzebowałam. Zapraszam Was do Zdrowej Sowy 🙂

W Zdrowej Sowie zdrową, pyszną oliwę z Katalonii tłoczoną na zimno z oliwek odmiany Arbequina, specjalnie dla nas zrobioną czekoladę w kilku smakach, zdrowe kakao sprowadzone z Peru w trzech postaciach: jako proszek, nibsy (kruszone ziarno kakaowca) i kakao ceremonialne. Mamy pyszną herbatę, orzechy, suszone owoce, muesli, kasze, różne odmiany ryżu )m.in. czarny ryż) i przyprawy.

Mamy ksiązki, moje ulubione miedziane bransoletki i naszyjniki z Indii, miedziane naczynia i naczynia z polskiej ekologicznej gliny.

Zapraszam do Zdrowej Sowy 🙂

Komentarze

  1. jestem zainteresowana kupnem kakaa ceremonialnego . Nie mogę znaleźć ceny tego produktu i nie widzę również bransoletek miedzianych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *