fbpx

Wtorek 29 grudnia

            Czy robisz Bogu łaskę, że żyjesz? 😊 Niezależnie od tego czym lub kim jest dla Ciebie Bóg. Czy rozumiesz go w kontekście określonej religii, czy wyłącznie przez pryzmat duchowości. Ktoś dał Ci życie. Ktoś sprawił, że tu jesteś. Ktoś nauczył Cię oddychania, trawienia, budowania nowych komórek. Ktoś co rano budzi Twoją świadomość i przynosi Ci w prezencie NOWY DZIEŃ. Jeszcze jeden dzień Twojego wyjątkowego życia.

            Więc powiedz mi: Czy robisz Bogu łaskę, że żyjesz?

            Czy może raczej z wdzięcznością przyjmujesz to, co od niego dostajesz? Każda krople deszczu i łez, każdy uśmiech, każdego człowieka, każde drzewo i liść, każdego psa i kota, każde światło poranka i ciemność nocy.

            Czy sercem doceniasz przywilej życia?

            Kocham Cię,

            Twoja B.

Komentarze

  1. Pani Beatko, tak bardzo odmieniła Pani moje życie. Jeszcze dużo muszę ćwiczyć umysł, uczyć się żyć inaczej. Już mam plan na nowy Rok, chcę medytować, być bardziej wdzięczna za wszystko.Np.pandemia i mój mąż wyzwoliła we mnie siłę do założenia bloga o poezji, bo pisalam już dawno. Wiem, że jest Pani zajętą osobą, ale i tak zapraszam Panią do poczytania moich przemyśleń i poezji, którą tworzę http://www.barbaralojtekwiersze.blogspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *