fbpx

Wtorek 19 stycznia

            Budzę się rano i myślę, że lubię wracać z niewysłowionych krain snu do życia, rzeczywistości i nowego dnia. Choć jeszcze ciemno za oknem, uśmiecham się do nieba, do świata, do Ciebie i zaczynam Nowy Dzień. Każdy dzień jest jak święto. Każdy dostaję w prezencie. Każdy przypływa przez noc pełną niewiadomych, by zacumować o świcie obok mojej poduszki.

            Lubię śnić i lubię się budzić. Lubię czuć wdzięczność i z nadzieją patrzeć w przyszłość. Lubię odkrywać coraz nowe powody do wdzięczności i cieszyć się z drobnych rzeczy. Dziś rano widziałam złotą kulę słońca lśniącą między drzewami. Wyglądała jak zapowiedź wiosny i lata 😊 Uśmiechnij się rano do życia, podziękuj za to, że jesteś, że możesz kochać, myśleć, tworzyć, patrzeć na świat 😊

          Kocham Cię,

            Twoja B.

Komentarze

  1. Dobre wiadomości . Dzisiaj pofarbowałam sobie włosy iiiiiiiiiiiiiiiii. Jakby żyła Merly Monroe to by nosiła mi torebkę. Oczywiście żartuję. Lepsza wiadomość to że na spacerze z psem widziałam słońce które przebijało się przez chmury i wyglądało jakby było pod lodem. Super widok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *