fbpx

Wewnętrzne dziecko

Twoje wewnętrzne dziecko to twój wewnętrzny wszechświat. Twoja Ziemia, Słońce, księżyc, gwiazdy i rdzenny pierwiastek życia. To nasionko, z którego wykiełkowała twoja świadomość.

            Wewnętrzne dziecko najczęściej zostaje zagubione w czasach wzrastania. Dorośli koncentrują się na tym, żeby skierować twoją uwagę na zewnątrz. Pokazują ci kwiaty, koty i chmury na niebie, opowiadają ci bajki o królewnach krówelnach, uczą cię pisania i czytania, a potem algebry, chemii i fizyki, uczą cię nawet poezji, ale w policzalny, matematyczny, jednowymiarowy sposób. Liczysz linijki, umiesz rozpoznać gatunek wiersza i jego strukturę, znasz życiorys poety oraz umiesz opowiedzieć co poeta miał na myśli zapisując słowa swojego wiersza  w taki, a nie inny sposób.

            Uczy nas się korzystania z umysłu.

            Nikt nie mówi, że oprócz świata postrzegalnego zmysłami jest też inny, drugi, dużo większy, dużo bardziej niezwykły, przesiąknięty nadzwyczajną mocą świat postrzegalny wyłącznie za pomocą serca, duszy, widzenia ponadzmysłowego.

            Twoje wewnętrzne dziecko jest jego częścią.

            To zalążek życia, z którego powstałaś. Zawiera tę samą odwieczną prawdę, która tworzy wszechświat dookoła nas. Jest z nim połączona i jest jego częścią.

            Kiedy oddalisz się od swojego wewnętrznego dziecka, będziesz czuła narastający brak czegoś bardzo ważnego. Tym czymś jesteś ty sama 😊 Duchowa część ciebie wyrastająca daleko poza granice twojego ciała i postrzegania rozumem.

            Bądź w stałym kontakcie ze swoim wewnętrznym dzieckiem.

            Opiekuj się nim.

            Przychodź do niego, witaj się z nim, pytaj czego potrzebuje.

            Spędzaj z nim czas, czerp z niego siłę i mądrość.

            Twoje wewnętrzne dziecko jest ziarnem wszechświata, z którego czerpie życiową siłę, natchnienie i moc.

            Twoje wewnętrzne dziecko jest źródłem twojej wewnętrznej siły, równowagi i twoim duchowym kompasem. Pamiętaj o tym, żeby codziennie dostrajać swoje życie i potwierdzać właściwy kierunek.

Książka teraz w promocji -38% na Poczcie Polskiej 🙂

Komentarze

  1. Dzień dobry Pani Beatko 😊Dziękuję za Wszystko co od Pani dostaje dobre słowo,chęci do realizowania czegoś w swoim życiu,do zmiany za cudowne Pani Książki które dają mi energię do życia za Wszystko DZIĘKUJĘ 😊🌺🌸❤🌷🌻🌞🤗🥰

  2. Czytałam już raz A teraz wróciłam.jeszcze do niej dla przypomnienia …. Tak myślę że to podstawa odzyskiwania swojego życia. Od opieki ma dzieckiem trzeba zacząć….

  3. Jak ja często o moim wewnętrznym dziecku zapominam! Czasami jest tak, że coś jest tak oczywiste jak to, że trzeba jeść i pić by żyć, że staje się to. Tak powszednie, że nie zwracamy na to uwagi, że należy to celebrować… jest wtedy smaczniej i zdrowiej…. 😁 Dziękuję Pani Beato… Teraz nadszedł czas na moje wewnętrzne dziecko… To cudowne uczucie… jakbym odzyskała utracone go przyjaciela… Dzięki Pani… 💞

  4. Jak ja często o moim wewnętrznym dziecku zapominam! Czasami jest tak, że coś jest tak oczywiste jak to, że trzeba jeść i pić by żyć, że staje się to tak powszednie, że nie zwracamy na to uwagi, że należy to celebrować… jest wtedy smaczniej i zdrowiej…. 😁 Dziękuję Pani Beato… Teraz nadszedł czas na moje wewnętrzne dziecko… To cudowne uczucie… jakbym odzyskała utraconego przyjaciela… Dzięki Pani… 💞

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *