fbpx

Tu i Teraz – wywiad

– Domyślam się, że również i w Pani życiu bywały takie trudne momenty. Jaki był zatem moment, który nauczył Panią najwięcej?

– Nie wiem czy był jeden taki moment. Za każdym razem kiedy uderzasz głową o ścianę, to boli i czujesz się nieszczęśliwy. Czujesz się więźniem swojego życia. Przyszedł jednak taki moment, kiedy postanowiłam zaopiekować się moim życiem i podjąć świadome decyzje. Czy chcę dalej krążyć po omacku i otaczać się iluzjami? Czy może jestem już gotowa do tego, by znaleźć prawdę?

– Co mogłaby zatem powiedzieć Pani osobom, które aktualnie znajdują się właśnie w takim trudnym momencie życia? Dzięki czemu mogłyby dostać dodatkową energię i wyjść z tego trudnego dla siebie czasu?

– Myślę, że jest kilka rzeczy, które można zrobić na początek. Mogą zabrzmieć banalnie, ale to są naprawdę ważne rzeczy, od których warto zacząć. W pierwszej kolejności trzeba zadbać o to, żeby całe ciało łącznie z umysłem i duszą miało szansę się zregenerować, czyli spać tyle, ile potrzebuje organizm. Kłaść się i wstawać o mniej więcej tej samej porze, czyli uregulować rytm dnia. To jest jedna rzecz. Druga rzecz to przestać oszukiwać swoją duszę, swój umysł i swoje ciało śmieciowym jedzeniem, białym cukrem i alkoholem. A trzecia rzecz – i to są trzy rzeczy, które najlepiej gdyby działy się jednocześnie – więc trzecia rzecz to zacząć wprowadzać pozytywne zmiany do swojego życia. Choćby takie, żeby codziennie wyjść na dwór, pójść na spacer i mówić do siebie „kocham cię”. To są proste rzeczy, ale jeśli będziesz je robić codziennie, to one pomaleńku zaczną wprowadzać niesamowicie dobre zmiany do twojej podświadomości.

Przeczytaj cały wywiad:

http://magazyntuiteraz.pl/beata-pawlikowska-kreatorka-wlasnej-rzeczywistosci/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *