fbpx

Środa 16 czerwca

            Pchaj swój kamyczek pod górę cierpliwie, wytrwale, z pasją, radością i wdzięcznością za to, że go masz. Rób swoje. I rób to najlepiej jak potrafisz.

            Znaj swoją drogę, odważnie zmierzaj tam, gdzie inni nie idą i nie czekaj na nagrodę. Po prostu rób to, co masz w życiu do zrobienia.

            Przyjdzie dzień – kiedy będziesz na to w pełni gotowy – że Twój kamyczek zacznie łatwo i zgrabnie sam toczyć się w dół w najlepszą stronę.

            Zanim to nastąpi – musisz mieć przekonanie do tego co robisz, przestań oglądać się na innych i działaj, pracuj, buduj, pchaj swój kamyczek naprzód. Przyjdzie dzień kiedy staniesz na szczycie. Kocham Cię,

            Twoja B.

Komentarze

  1. Pani Beatko, słucham Pani codziennie. Jest Pani cudowna. Ja odmieniam swoje życie, nadałam swojej pasji nowy bieg, piszę wiersze od zawsze, ale właśnie od niedawna prowadzę blog i teraz zalożylam kanał na YouTubie. Zapraszam Panią bardzo serdecznie do odwiedzenia i mam nadzieje, ze się Pani spodoba. Dzięki Pani mam energię, której rąk bardzo potrzebowałam. Odnalazłam i każdego dnia odnajduje siłę w dobie i idę naprzód. Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *