fbpx

Poniedziałek 8 lutego

W restauracji na jej dwóch końcach wiszą dwa telewizory. W jednym włączony jest film fantasy, w drugim program informacyjny. Zależnie od tego przy którym usiądziesz stoliku, Twój oglad świata będzie inny.

W filmie ludzie fruwają, zmieniają kolor oczu i dokonują niezwykłych czynów. W wiadomościach ze świata szerzy się pandemia i przewrót wojskowy w Birmie.

Jeśli siedzisz tak jak ja, twarzą na północ, oglądasz królową w białej koronie, frunącą czarodziejkę, pałac, ogrody i pyszne kolory.

Jeśli siedzisz po drugiej stronie stołu, widzisz tragedie, cierpienie, przemoc i strach.

Codziennie dokonujemy takiego wyboru. Istnieje wiele możliwych rzeczywistości. W której mieszkasz na co dzień?

Czy w twoim świecie wszystko jest możliwe? Czy raczej króluje w nim strach i niepokój? Czy wiesz, że to jak się czujesz zależy od tego czemu się najczęściej przyglądasz? Wybierz świat dobra 🙂 Kocham Cię,Twoja B.

Komentarze

  1. Kochana Beato, miałam też wybór- zostać w domu i chować się przed zimnem, czy wyjechać w ciepłe strony mimo aktualnej sytuacji. Nie znalazłam towarzysza podróży. Mimo to podjęłam decyzję i spedzam cudowne 2 tygodnie na Maderze. Polecam i pozdrawiam serdecznie. Lidia

  2. Pani, Beato, proszę dużo podróżować i przeżyć wiele, aby przywieźć do Polski jak zwykle trochę słońca, magii przyrody i pozytywnego myślenia. W obecnej sytuacji to jest na wagę złota. Miałam dosyć ciągłego czarnowidztwa mediów i niezdrowego życia. Znalazłam oparcie w Pani filozofii życiowej. Dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *