fbpx

Nowe początki

Pojechałam dzisiaj rowerem na poszukiwanie pierwszych śladów wiosny. Znalazłam same cuda!! 😊 Różowa magnolia otworzyła wszystkie pączki i rozłożyła płatki kwiatów. Złote forsycje wyglądają jak obsypane słońcem. Maleńkie zielone listeczki na wierzbach wiją się jakby miały ochotę tańczyć w wiosennym wietrze. Jest pięknie!!

Czy słyszałaś o tym, że we wtorek mieliśmy noc Różowego Księżyca? To znaczy, że zaczął się czas płodności, kreatywności, , rozwoju i zasiewania nasion. Tych dosłownych wkładanych do ziemi i tych w przenośni, które kiełkują w twoim sercu i umyśle.

Namawiam Cię do tego, żeby tworzyć swoje marzenia!

Wyobrażaj sobie najpiękniejsze rzeczy, bo to o czym myślisz najczęściej i to, czemu poświęcasz najwięcej energii swojego serca, prędzej lub później staje się rzeczywistością.

Naprawdę! Znam to ze swojego życia.

Zatrzymaj się dzisiaj wieczorem. Zostaw na chwilę wszystko. Zamknij oczy i wejrzyj w siebie.

Jakie nasionka chciałabyś zasiać w tym roku? Czego pragniesz? O czym marzysz? Co jest twoim skrytym pragnieniem?

Wszystko jest możliwe!

Skoncentruj się na tym, co jest piękne, wspaniałe, budzi twoją radość, pasję, inspirację.

Myśl o tym, wyobrażaj sobie, zasiej to nasionko w swojej duszy. Przychodź codziennie, podlewaj je swoją uwagą i miłością. Zapisz je w notatniku i codziennie pisz o nim więcej. Pamiętaj o nim, dbaj o nie, karm je radością.

Zobaczysz jak szybko twoje marzenie wykiełkuje i zaskoczy cię pięknymi kwiatami.

Serdecznie Cię pozdrawiam,

Beata Pawlikowska

Komentarze

 1. Dziekuje serdecznie, tak lubie czytac pani posty na fb. i tu na gmaile . u nas dzis pieknie swieci sloneczko , ale wiatr wieje bardzo. Pozdrawiam . Wesolych Swiat .

 2. Serdecznie dziękuję Pani Beatko za piękne i mądre słowa. Każdego dnia zaśpiewał swoje nasionka w sercu, wiem, że wyrosną z nich moje cudowne marzenia!

  Jest Pani pełnią miłości, jej okazem♥️

  Życzę radosnych Świąt!😊🐣🐤🐥🌾

 3. Dziekuje,to Piekne i prawdziwe.Jestem przekonana ze wszystko co Piekne przychodzi do nas w odpowiednim czasie.I jestem za to wdzięczna.

 4. Kochana Beato,
  Dziękuję Ci za te piękne i pogodne słowa! Tak właśnie chcę postępować aby moje marzenia się spełniały! Życzę Ci Spokojnych i Radosnych Świąt Wielkanocnych.
  Pozdrawiam cieplutko, Ula

 5. Wesołych świąt Pani Beato! Niech Pani marzenia jak nasionka rozrastają się w piękne kwiaty. Niech pasja i ta energia do rozsiewania dobra nie opuszczają Pani. Wszystkiego co najlepsze na ten cudny czas. 🙂 Pozdrawiam

 6. Niby te same słońce krąży wokół Ziemi i niby się nie zmienia, a jednak codziennie otwieram oczy, podnoszę rolety i wita mnie zupełnie nowe, inne słońce. Zupełnie nowy, świeży dzień, który oczekuje jak kartka papieru na swoje kolory. Dzięki pani, Pani Beatko moje barwy wróciły do takich jak dawniej. Jasnych. Wdziecznych za zwykle, nawet najmniejsze drobnostki jak piękny listek na drzewie, czy pracowita mrówka w trawie. Życzę wszystkim wszystkiego co najlepsze, trzymajcie sie zdrowo!

 7. Pięknie napisane, posiałam takie nasionka.. jednym z nich jest spokój… bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam Pani Beato 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *