fbpx

Niedziela 21 marca

Tak długo na to czekałam! Pamiętam jak zaczął się listopad, a ja mówiłam: jeszcze tylko 4 miesiące i znów będzie wiosna! Dzisiaj jest ten dzień! !! Pierwszy dzień wiosny!

            Czy czujesz w sobie przebudzenie? Czy jesteś gotowa zakwitnąć? A może z przyzwyczajenia stoisz z głową odwróconą do ściany i widzisz tylko mrok?

            Spójrz na mnie, kochana dziewczyno! Odwróć się do słońca! Poczuj radość i maleńki zielony kiełek miłości. Ona czekała całą Twoją życiową zimę, z nadzieją, że przyjdzie taki cudowny dzień jak dzisiaj i będzie mogła się obudzić i zakwitnąć.

            Niech to będzie Twoja życiowa wiosna! Uśmiechnij się i pomyśl co pięknego chciałabyś posadzić w swoim życiu. I po prostu to zrób!

            Kocham Cię,

            Twoja B.

Komentarze

  1. Witam, Pani Beato u mnie za oknem znowu mokry śnieg z którego córka ulepiła małego bałwanka, ale wcale się tym nie martwię ponieważ nie od dziś żyję na tej szerokości geograficznej , w takim klimacie. O tej porze roku to przecież u nas normalne. Ale wiem, że za kilka dni zaświeci gorące , pełne swojego majestatu słońce , które będzie początkiem nowej Nadziei . Pozdrawiam serdecznie

    Agnieszka z Lublina

  2. Bardzo dziękuję za „zanzibarskie ” filmiki i ten szum oceanu… Wracam do nich i jest lepiej…

    Trochę brakowało klubowych wiadomości i żółtych kartek. Dobrze,że wróciła Pani zdrowa i wypoczęta . Pozdrawiam serdecznie czekając na „co teraz będzie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *