fbpx

Nie czekaj

Nie czekaj aż inni sią zmienią i zaczną być dla ciebie mili. To ty możesz byc źródłem tej zmiany. Ty możesz przynieść ze sobą dobro, ciepło i światło, w którym inni poczują się bezpieczni. Wtedy sami będą chcieli otworzyć swoje serce i otoczyć innych wsparciem, życzliwością i dobrem. 

Ktoś musi być pierwszy.

Tak długo jak panuje wzajemna niechęć, uprzedzenia, lęk i brak współpracy, nic się nie zmieni. Wszyscy będą patrzeć na siebie wilkiem i oczekiwać najgorszego.Kiedy z takim nastawieniem podchodzisz do drugiego człowieka, dostaniesz od niego to samo, czyli taki sam brak akceptacji, dobrej woli i życzliwości.

Ktoś musi być pierwszy!

Ktoś musi jako pierwszy przebudzić się z tego zimnego snu i postanowić, że chce wybaczyć! Chce puścić w niepamięć wszystko co było złe. Chce przestać krytykować i osądzać innych, a zamiast tego chce dać im dobro, przyjaźń, akceptację i szacunek. 

Szanuję to kim jesteś także jeśli jesteś inny ode mnie.Akceptuję cię takim jaki jesteś także wtedy kiedy podejmujesz decyzje, których nie rozumiem. Kocham cię bez stawiania warunków.
To jest prawdziwa zmiana. 

Nie czekaj więc aż inni się zmienią.Ty bądź tą zmianą, której tak bardzo potrzebujesz!

Wesołych świąt!  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *