fbpx

Życiowi nauczyciele

Witam Pani Beato

W książce „Szczęśliwe związki” najbardziej podobał mi się rozdział 40, o tym, że osoby, które drażnią, budzą negatywne emocje to jednocześnie najlepsi życiowi nauczyciele, dzięki którym ma się świadomość swoich słabych stron. Myślę, że był to dla mnie nowy impuls do zmiany na lepsze. Jestem w szczęśliwym związku od 3 lat, co nie zmienia faktu, że warto tą książkę przeczytać i w razie potrzeby mieć ją na półce.
Pozdrawiam, Zuza”
Zuza

Odpowiadam:

Dziękuję za list i recenzję! Każdy ma chyba wokół siebie takie osoby, które zawsze wiedzą jak nacisnąć najczulsze miejsca. W książce porównuje ich do lekarzy, którzy naciskają, żeby sprawdzić gdzie boli. Tam gdzie boli, jest coś do uzdrowienia 😊 Zamieszczę dzisiaj fragment tego rozdziału. Serdecznie panią pozdrawiam, na jaki adres mogę wysłać pocztówkę z pozdrowieniami?
“Szczęśliwe związki” – audiobook, ebook i tradycyjna książka, dostępna na swiatksiazki.pl, empik.pl i w innych księgarniach.
Beata Pawlikowska.

Komentarze

  1. A ja właśnie zaczęłam czytać tą wspaniałą książkę. Pragnę dowiedzieć się wszystkiego, co potrzebne mi jest do zachowania równowagi emocjonalnej w związku i w sobie samej. Polecam każdemu! ;))

    Marta 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *